ПРОЕКТИ РІШЕНЬ СЕСІЙ VIII СКЛИКАННЯ

ПРОЕКТИ РІШЕНЬ XV СЕСІЇ VIII СКЛИКАННЯ

Проект рішення «Про утрворення старостинських округів Хрестівської територіальної громади та затвердження Положення про старосту»

16:14:41 16.11.2021

ПРОЕКТИ РІШЕНЬ ХIV СЕСІ VІІІ СКЛИКАННЯ

Проект рішення " Про включення об'єктів оренди до Переліку першого типу об'єктів комунальної власності Хрестівської територіальної громади"

11:40:09 13.10.2021

ПРОЕКТИ РІШЕНЬ ХІІІ СЕСІЇ VІІІ СКЛИКАННЯ

Проект рішення "Про приведення у відповідність до вимог чинного законодавства нормативно-правових актів сільської ради, організаційно-розпорядчих документів, положень про сільську раду та її виконавчих органів

16:43:19 21.09.2021

ПРОЕКТИ РІШЕНЬ X СЕСІЇ VIII CКЛИКАННЯ

Проекти рішень "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (Степанчук В.В., Лютікова А.М., Брагіна Т.Л., Воронкевич В.М., Воронкевич О.І., Меркотант В.П., Гачковський А.П., Шевченко Н.А.)

15:26:14 12.07.2021

ПРОЕКТИ РІШЕНЬ VIII СЕСІЇ VIII СКЛИКАННЯ

Проект рішення "Про внесення змін та доповнень до рішення ІІІ сесії сільської ради VІІІ скликання від 24 грудня 2020 року № 139 "Про сільський бюджет Хрестівської територіальної громади на 2021 рік"

13:16:56 16.04.2021