ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ СІЛЬСЬКИЙ БУДИНОК КУЛЬТУРИ

"НА КАТЕРИНУ ПОВ'ЯЖИ ХУСТИНУ"

Здавна в нашого народу було особливе ставлення до хустки. Її шанували та оберігали. Кожна українка, від найменшої дівчинки до сивочолої бабусі, мала незліченну кількість хусток у своїй скрині. І зараз багато хто любить цей атрибут гардеробу. 7 грудня, на свято Катерини - покровительки жіноцтва, українці відзначають День української хустки. Заклади освіти та культури Хрестівської громади приєдналися до Всеукраїнського флешмобу "Зроби фото з хусткою". Шануймо наше питоме, українське та передаваймо традиції нащадкам!

10:48:49 07.12.2021

КНИЖКОВА ВИСТАВКА "ЧОРНА СПОВІДЬ МОЄЇ КРАЇНИ"

Проходить час, і, здається, він повинен був залікувати рани. Але ці рани на серці України кровоточать дотепер, не даючи забути одну з найтрагічніших сторінок історії нашої Батьківщини.

16:28:52 06.12.2021

ПРО УЧАСТЬ В КУЛЬТУРНО-МИСТЕЦЬКІЙ АКЦІЇ "ДОБРОДАР"

Наш Будинок культури разом із  Херсонським обласним Центром народної творчості  спільно з працівниками онкогематологічного відділення Херсонської обласної дитячої клінічної лікарні долучився до участі у культурно-мистецькій благодійній акції «ДоброДар».

16:50:30 02.12.2021