НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА

Кабінетом Міністрів затверджений план заходів на 2017—2029 роки із запровадження Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа».

Документом передбачена реалізація заходів у 23 напрямах, які мають здійснюватись різними інституціями, що є відповідальними за реалізацію державної політики у сфері освіти.

Зокрема, план передбачає розроблення нових проектів державних стандартів загальної середньої освіти та нових типових освітніх програм, запровадження навчальних програм на основі нового державного стандарту початкової освіти.

Також планується розробити нові професійні стандарти педагогічної діяльності вчителя початкової школи, шкільного вчителя-предметника та керівника школи.

Планом передбачені заходи із зменшення бюрократичного навантаження на школу, створення системи моніторингу якості середньої освіти, удосконалення системи незалежного оцінювання результатів навчання за курс базової та профільної середньої освіти тощо.

Потреба закладів освіти в підручниках для 3 класу на 2020-2021 навчальний рік

Потреба закладів освіти в підручниках для 7 класу на 2020-2021 навчальний рік

План заходів на 2017—2029 роки із запровадження  Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти  «Нова українська школа»