ЧАПЛИНСЬКА ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА ІНСПЕКЦІЯ ІНФОРМУЄ

ПОРУШИЛИ ЗАКОНОДАВСТВО ПРО ПРАЦЮ - ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ НЕ УНИКНУТИ

Чаплинська державна податкова інспекція Новокаховського управління ГУ ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі інформує, що посадові особи органів державної влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, винні у порушенні законодавства про працю, несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.

13:31 07.03.2019

ТРИВАЄ КАМПАНІЯ ДЕКЛАРУВАННЯ ДОХОДІВ ГРОМАДЯН

Чаплинська державна податкова інспекція Новокаховського управління Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі повідомляє мешканців міста, що з 1 січня по 1 травня 2019 року проходить кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2018 року.

13:18 07.03.2019

ЯК ОТРИМАТИ ПОДАТКОВУ ЗНИЗКУ НА НАВЧАННЯ

Розширено перелік витрат, дозволених до включення до податкової знижки. Передбачено, що до витрат належать суми коштів, сплачених платником податку на користь вітчизняних закладів дошкільної, позашкільної, загальної середньої освіти. Раніше таке право надавалося лише за послуги, сплачені на користь вітчизняних закладів професійної (професійно-технічної) та вищої освіти.

11:50 07.03.2019

ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ПОДАТКОВОЇ АДРЕСИ ГРОМАДЯНИНА

Чаплинська державна податкова інспекція Новокаховського управління Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі нагадує: відповідно до ст. 67 Конституції України кожен громадянин зобов’язаний сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, встановлених законом.

11:45 07.03.2019

ЗАДЕКЛАРУЙТЕ ДОХОДИ, ОТРИМАНІ ЗА КОРДОНОМ!

Громадяни, які в 2018 році отримували іноземні доходи, відповідно до п.п.170.11.1 п.170.11 ст.170 Податкового кодексу України (далі - ПКУ), зобов’язані подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи.         Сума такого доходу включається до річного оподатковуваного доходу платника та оподатковується податком на доходи фізичних осіб за ставкою 18 відсотків і військовим збором за ставкою1,5 відсотка.

11:35 07.03.2019

СТРОКИ ПОДАННЯ ПОДАТКОВОЇ ДЕКЛАРАЦІЇ ПРО МАЙНОВИЙ СТАН І ДОХОДИ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ 2018 РОКУ ТА СТРОКИ СПЛАТИ, ВИЗНАЧЕНИХ ПОДАТКОВИХ ЗОБОВ'ЯЗАНЬ

Строки подання податкової декларації про майновий стан і доходи за результатами 2018 року та строки сплати, визначених податкових зобов'язань

11:25 07.03.2019

ПОДАТКОВА ЗНИЖКА ДЛЯ ФІЗИЧНИХ ОСІБ

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

11:15 07.03.2019