ЧАПЛИНСЬКА ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА ІНСПЕКЦІЯ ІНФОРМУЄ

ПОРУШИЛИ ЗАКОНОДАВСТВО ПРО ПРАЦЮ - ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ НЕ УНИКНУТИ

Чаплинська державна податкова інспекція Новокаховського управління ГУ ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі інформує, що посадові особи органів державної влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, винні у порушенні законодавства про працю, несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.

13:31 07.03.2019

ТРИВАЄ КАМПАНІЯ ДЕКЛАРУВАННЯ ДОХОДІВ ГРОМАДЯН

Чаплинська державна податкова інспекція Новокаховського управління Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі повідомляє мешканців міста, що з 1 січня по 1 травня 2019 року проходить кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2018 року.

13:18 07.03.2019

ЯК ОТРИМАТИ ПОДАТКОВУ ЗНИЗКУ НА НАВЧАННЯ

Розширено перелік витрат, дозволених до включення до податкової знижки. Передбачено, що до витрат належать суми коштів, сплачених платником податку на користь вітчизняних закладів дошкільної, позашкільної, загальної середньої освіти. Раніше таке право надавалося лише за послуги, сплачені на користь вітчизняних закладів професійної (професійно-технічної) та вищої освіти.

11:50 07.03.2019

ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ПОДАТКОВОЇ АДРЕСИ ГРОМАДЯНИНА

Чаплинська державна податкова інспекція Новокаховського управління Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі нагадує: відповідно до ст. 67 Конституції України кожен громадянин зобов’язаний сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, встановлених законом.

11:45 07.03.2019