ЧАПЛИНСЬКА ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА ІНСПЕКЦІЯ ІНФОРМУЄ

МІСЦЕВИЙ БЮДЖЕТ ЧАПЛИНСЬКОЇ ГРОМАДИ ОТРИМАВ 61 ТИСЯЧУ ГРИВЕНЬ ПЛАТИ ЗА "ПІДАКЦИЗНІ" ЛІЦЕНЗІЇ

За січень - грудень 2020 року до місцевого бюджету Чаплинського краю завдяки легальному продажу алкогольної та тютюнової продукції надійшло 61,3 тис. гривень плати за ліцензії на право роздрібної торгівлі підакцизними товарами.

11:29:00 19.01.2021

"СПРОЩЕНЦІ" ЧАПЛИНСЬКОГО РАЙОНУ СПЛАТИЛИ МАЙЖЕ 30 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ

За 2020 рік суб’єкти господарювання, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, сплатили до місцевого бюджету Чаплинського району 29,5 млн гривень єдиного податку. Ця сума перевищила надходження 2019 року на 1 млн гривень або 4 відсотки.

11:27:47 19.01.2021

З 1 СІЧНЯ ЗМІНЕНІ ГРАНИЧНІ ОБСЯГИ ДОХОДІВ ДЛЯ СПРОЩЕНЦІВ

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі повідомляє, що з 10.12.2020 року набув чинності Закон України від 01.12.2020  №1017-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо лібералізації застосування реєстраторів розрахункових операцій платниками єдиного податку та скасування механізму компенсації покупцям (споживачам) за скаргами щодо порушення встановленого порядку проведення розрахункових операцій частини суми застосованих штрафних санкцій».

11:23:44 19.01.2021

ХЕРСОНЩИНА: СТАРТУВАЛА ДЕКЛАРАЦІЙНА КАМПАНІЯ -2021

Херсонщина: стартувала деклараційна кампанія - 2021          Дивіться кваліфіковані та детальні коментарі стосовно того, що потрібно знати про старт кампанії декларування доходів громадян, одержаних протягом 2020 року від в.о. начальника Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Ігоря Клима за посиланням: https://youtu.be/HXU5Q-C3pWA Про зміну бюджетних рахунків          Провідні спеціалісти Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі проводять серію інформаційних вебінарів «Кожному платнику – власний консультант!» на YouTube каналі:

09:10:51 18.01.2021

ДАЙЖЕСТ ПОДАТКОВИХ НОВИН ВІД 16.01.2020 р.

З 1 січня збільшено площу житлових та нежитлових приміщень, які платники єдиного податку можуть надавати в оренду          З 1 січня 2021 року не можуть бути платниками єдиного податку І - ІІІ груп фізичні особи - підприємці, які надають в оренду земельні ділянки, загальна площа яких перевищує 0,2 гектара, житлові приміщення та/або їх частини, загальна площа яких перевищує 400 квадратних метрів, нежитлові приміщення (споруди, будівлі) та/або їх частини, загальна площа яких перевищує 900 квадратних метрів.

11:35:29 16.01.2021

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ

Увага! Підприємцям про податковий борг: мінімальний поріг суми боргу збільшено          Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі інформує, що Законом України від 04.12.2020 р. № 1072-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (далі - Закон № 1072), який набрав чинності 10 грудня 2020 року (опублікований у виданні «Голос України» 09.12.2020) передбачено збільшення мінімального порогу суми податкового боргу, до якої не застосовуються заходи стягнення.

16:35:47 15.01.2021

УВАГА! ЗМІНЕНО РЕЖИМ РОБОТИ ЦЕНТРІВ ОБСЛУГОВУВАННЯ ПЛАТНИКІВ

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі повідомляє, що центри обслуговування платників працюють з 8 год. 00 хв. до 17 год. 00 хв. (у п’ятницю з 8 год. 00 хв. до 15 год. 45 хв.) з обідньою перервою з 12 год. 00 хв. до 12 год. 45 хв., та з технічними перервами для санітарної обробки та провітрювання кожні дві години на 10 – 15 хв. Напередодні святкових і неробочих днів тривалість роботи скорочується на одну годину.

14:33:02 14.01.2021

ПРО ЗМІНУ БЮДЖЕТНИХ РАХУНКІВ

Ексклюзивні коментарі від спеціалістів Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі у Facebook за посиланням: https://www.facebook.com/tax.kherson.crimea.sevastopol/.

10:50:18 12.01.2021