ЧАПЛИНСЬКА ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА ІНСПЕКЦІЯ ІНФОРМУЄ

НОВИНИ ПОДАТКОВОЇ ВІД 27.09.2021

Податковий борг до 3060 гривень: без вручення вимоги Одним з основних напрямів діяльності Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі залишається робота з недопущення та погашення податкового боргу. Особлива увага приділяється також і так званим «тисячникам», тобто платникам, які мають борг до 1000 гривень. Недоотримання податкових платежів бюджетами усіх рівнів внаслідок накопичення платниками боргу впливає як на імідж їх самих, так і на стабільність фінансової системи держави та подальше фінансування програм соціально – економічного розвитку. Наявність боргових зобов’язань, своєю чергою, тягне за собою нарахування пені та штрафних санкцій.

16:02:14 27.09.2021