Без бар'єрів

ДОВІДНИК БЕЗБАР'ЄРНОСТІ": СЛОВА МАЮТЬ ЗНАЧЕННЯ

На виконання Указу Президента України від 03 грудня 2020 року «Про забезпечення створення безбар’єрного простору в Україні» була створена Національна стратегія із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року, схвалена розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 квітня 2021 року № 366-р (далі – Національна стратегія) — це документ, який містить ініціативи для усунення бар’єрів у різних сферах життя, посилення можливостей та забезпечення рівних прав. Крім того, Національна стратегія містить чіткі індикатори щодо ефективності впровадження відповідних ініціатив.

Безбар’єрність, у відповідності до Національної стратегії — це загальний підхід до формування та імплементації державної політики для забезпечення безперешкодного доступу всіх груп населення до різних сфер життєдіяльності.

Метою Національної стратегії є створення безперешкодного середовища для всіх груп населення, забезпечення рівних можливостей кожній людині реалізовувати свої права, отримувати послуги на рівні з іншими, шляхом інтегрування фізичної, інформаційної, цифрової, соціальної та громадянської, економічної та освітньої безбар’єрності до всіх сфер державної політики.

БЕЗБАР'ЄРНІСТЬ МАЄ СТАТИ СУСПІЛЬНОЮ НОРМОЮ ЯК СКЛАДОВА ЯКІСТЬ ДОСТУПНОЇ ОСВІТИ

Державна служба якості освіти України та її 25 територіальних органів в областях провели тренінг щодо комунікації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року.

08:49:47 11.02.2022

"ДОВІДНИК БЕЗБАР'ЄРНОСТІ" ТВІЙ ГІД З КОРЕКТНОГО СПІЛКУВАННЯ

Перша леді України Олена Зеленська у липні цього року презентувала електронну версію «Довідника безбар’єрності». Посібник покликаний зафіксувати нові норми безбар’єрної мови та стати гідом з коректного спілкування.

09:55:23 09.02.2022

ДЛЯ ДІТЕЙ СУСПІЛЬСТВО БЕЗ БАР'ЄРІВ

Знати, що Ти - важливий! Відчувати любов і турботу рідних. Спілкуватись, гратись та навчатись в колі друзів - це і є щасливе дитинство. Кожна дитина має так почуватися!

11:00:09 03.02.2022