ПРОЕКТИ РІШЕНЬ XVІІІ СЕСІЇ VIII СКЛИКАННЯ

Дата: 09.02.2022 16:26

Порядок денний XVIII сесії VIII скликання Хрестівської сільської ради від 25 лютого 2022 року

Проект рішення "Про затвердження звіту про виконання бюджету Хрестівської сільської ради за 2021 рік", Додаток 1, Додаток 2

Проект рішення "Про затвердження акту списання по Новонаталівській бібліотеці"

Проект рішення "Про внесення змін і доповнень до рішення XVIII сесії сільської ради VІІІ скликання від 24 грудня 2021 року № 705 "Про бюджет Хрестівської сільської територіальної громади на 2022 рік 21512000000 (код бюджету)", Додаток 2, Додаток 3, Додаток 5

Проект рішення "Про внесення змін до Переліку адмінстративних послуг, які надаються через відділ "Центр надання адміністративних послуг" виконавчого комітету Хрестівської сільської ради"

Проект рішення "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність в розмірі земельної частки (паю) (Літвінова Н.Г.)

Проект рішення "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (Синільник М.І.)

Проект рішення "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (Ротару С.І., Федотова В.В., Павлова Т.А., Музаффарова А.Х., Макалатія Г.І., Музаффаров І.І., Кужель І.В., Степанчук В.В., Заріцька А.В., Лютікова А.М., Брагіна Т.Л., Каплан В.В., Желєз В.М., Квартальий В.С., Алієв Р.А., Ювженко В.Ю.)

Проект рішення "Про затвердження умов оренди"

Проект рішення "Про включення об'єктів оренди до Переліку  другого та першого типів об'єктів комунальної власності Хрестівської територіальної громади та виключення об'єктів з Переліку другогго типу"

Проект рішення Про проведення незалежної оцінки вартості об'єкту оренди майна комунальної власності Хрестівської територіальної громади"

Проект рішення "Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність зі зміною цільового призначення (Бородавка О.В.)

Проект рішення "Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність (Пашалієв Р.М., Тихонюк В.В., Тихонюк С.С., Яремчук О.В., Яремчук З.А., Юзькова Л.Г., Желез В.М., Бондар Н.В., Урнишев Д.В., Комєдєва, Н.В., Лозінський А.М., Андройцев А.К., Макарчук К.В.)

Проект рішення "Про затвердження технічної документації із інвентаризації земель (Надеждівський ліцей), Зразок заяви

Проект рішення "Про надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (Пашалієв І.М.)

Проект рішення "Про зетвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (Сластьон Н.І.)

Проект рішення "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (Ільчук О.П.)"

Проект рішення "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості (Телешку Т.В., Посунько О.В., Чорнобай Ю.І.)