НОВИНИ ВІДДІЛУ

РІЗДВЯНІ ХОРЛИ 2020

19 січня православні відзначають одне з найбільш  релігійніших свят - Водохреща або Хрещення Господнє,  в селі Хорли  Каланчацького району пройшов Перший обласний фестиваль народної творчості «Різдвяні Хорли», в якому взяв участь творчий колектив Долинського сільського Будинку культури Хрестівської сільської ради.

13:22 22.01.2020

ВСЯ БОРОТЬБА ПОПЕРЕДУ!!!

Шановні вболівальники !!! 01 лютого 2020 року стартує ІІ коло відкритої Першості Хрестівської ОТГ з волейболу серед чоловічих команд, вся боротьба попереду. Запрошуємо всіх любителів волейболу до спортивних залів, прийти та підтримати свою улюблену команду. Команди та гравці цього потребують. До зустрічі!!!

11:59 13.01.2020

ОЛІМПІАДИ З НАВЧАЛЬНИХ ПРЕДМЕТІВ У ХРЕСТІВСЬКІЙ ГРОМАДІ

Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади,  турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22.09.2011 № 1099, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 17.11.2011 за № 1318/20056, виконання наказів Міністерства освіти і науки України від 06.08.2019 № 1077 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів із навчальних предметів у 2019-2020 навчальному році», наказу відділу освіти, культури, молоді і спорту Хрестівської сільської ради від 11 жовтня 2019 року № 144 «Про проведення І, ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти Хрестівської сільської ради у 2019-2020 навчальному році», з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді серед учнів закладів загальної середньої освіти Хрестівської сільської ради упродовж жовтня - грудня 2019 року було проведено І-ІІ етапи Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін.

11:31 11.01.2020

АЛЬТЕРНАТИВА ЯЛИНЦІ

На виконання листа Херсонського державного будинку художньої творчості щодо проведення конкурсу-виставки новорічних та різдвяних композицій «Альтернативна ялика» (далі – Конкурс) та з метою розвитку альтернативного мистецтва в Україні, творчої ініціативи, пізнавальної діяльності та пропаганди серед молоді бережливого ставлення до природи закладами загальної середньої освіти Хрестівської сільської ради упродовж листопада-грудня 2019 року проведені шкільні етапи Конкурсу згідно «Положення про щорічний обласний конкурс-виставку новорічних та різдвяних композицій «Альтернативна ялинка» серед здобувачів освіти Херсонської області».

16:39 17.12.2019

НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР З НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ "ХЛІБ УСЬОМУ ГОЛОВА"

Відповідно до плану роботи відділу освіти, культури, молоді і спорту Хрестівської сільської ради році 14 листопада 2019 року на базі Хрестівського ясел-садка «Веселка» загального типу Хрестівської сільської ради Херсонської області відбувся науково-практичний семінар з національно-патріотичного виховання «Хліб – усьому голова».

11:42 18.11.2019