НОВИНИ ВІДДІЛУ

ЗАПРОШУЄМО УЧНІВ 10-11 КЛАСІВ ТА СТУДЕНТІВ ДО УЧАСТІ В ОБЛАСНОМУ ЗАХОДІ «POWER DAY FORUM»

За підсумками наради, яка відбулася 31 травня 2021 року під керівництвом голови обласної державної адміністрації Сергія КОЗИРЯ, щодо підготовки до проведення у жовтні поточного року обласного заходу «POWER DAY FORUM» надсилаємо посилання для заповнення анкети ( для учнів 10-11 класів та студентів) https://cutt.ly/ynxF8id

15:01:43 09.06.2021

#МОЇПРАВА2021

Відповідно листа Українського координаційного центру з підвищення правової освіти населення від 28 лютого 2021 року №80 щодо проведення XV (ювілейного) Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків «Мої права», з метою підвищення правової освіти підростаючого покоління у закладах загальної середньої освіти Хрестівської сільської ради був оголошений міжшкільний етап конкурсу.

14:30:21 21.05.2021

ХV ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОЇ ТВОРЧОСТІ "ОПАЛЕНІ ВІЙНОЮ"

15 травня на базі Горностаївського селищного Будинку культури Горностаївської селищної ради Херсонської області відбувся XV обласний конкурс військово-патріотичної творчості «Опалені війною», в якому взяли участь творчі колективи та окремі виконавці з Долинського та Хрестівського сільського Будинків культури територіальної громади, які є переможцями конкурсу минулих років.

08:13:26 18.05.2021