НОВИНИ ВІДДІЛУ

ПРО УЧАСТЬ У ХУДОЖНЬОМУ КОНКУРСІ "МАМАЙ МАНДРУЄ ХЕРСОНЩИНОЮ"

Відповідно до інформування  Комунального закладу «Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека імені Олеся Гончара» Херсонської обласної ради та з метою виявлення і підтримки творчих художніх здібностей і талантів як юних дарувань Херсонщини, так і дорослих митців-аматорів, виховання національно-патріотичних почуттів та любові до України, надання можливості художникам і майстрам декоративно-вжиткового мистецтва висловити власне світобачення козака Мамая і знакових туристичних локацій своєї малої Батьківщини через творчі роботи, популяризації історії Таврії та її туристичних «родзинок» у бібліотеках закладів загальної середньої освіти та сільських Будинках культури був оголошений художній конкурс «Мамай мандрує Херсонщиною».

15:29:17 03.03.2021

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗАХИСНИМИ МАСКАМИ УЧНІВ ПІЛЬГОВИХ КАТЕГОРІЙ

Відділ освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Хрестівської сільської ради Чаплинського  району Херсонської області  та заклади загальної середньої освіти громади висловлюють щиру подяку антикризовому штабу Херсонської області, швейній фабриці «ANALES», Агенству США з міжнародного розвитку «USAID»,  БО «Благодійному  фонду розвитку Берегиня» за  допомогу у забезпеченні захисними масками здобувачів освіти пільгових категорій.

11:01:01 19.02.2021