НОВИНИ ВІДДІЛУ

ПРО РОЗМІЩЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ НА САЙТАХ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ

На виконання доручення першого заступника голови обласної державної адміністрації від 14 січня 2022 року № 563/0-22/01-01-55, з метою попередження дитячого травматизму та запобігання нещасним випадкам, а також виховання у дітей власної обережності, просимо посприяти розміщенню на сайтах закладів освіти інформації профілактичного характеру, а саме: Правил поведінки громадян на залізничному транспорті, затверджених постановою КМУ від 10.11.1995 №903.

10:02:52 19.01.2022

ВІТАЄМО КАЛІНКІНУ НАДІЮ З ПЕРЕМОГОЮ У КОНКУРСІ "КРАЩИЙ ГЕНДЕРНОЧУТЛИВИЙ STEM-УРОК" 2021

Професія учителя є найблагороднішою, але водночас і найскладнішою з-поміж інших. Це не дивно, бо ж вимагає не лише знань та майстерності, а й уміння навчати нового, виховувати позитивні людські якості, розвивати природні здібності дітей, і, що найголовніше, бачити у кожній з них особистість. Звісно, що така майстерність під силу далеко не кожній людині. Учитель крокує в ногу з часом, показує високий інтелектуальний і професійний рівень, а головне, не зупиняється на досягнутому. Саме такою творчою, невтомною, креативною, талановитою і непосидючою є наша колега Калінкіна Надія Петрівна. Сміливо і впевнено вона вийшла на професійний ринг і якнайкраще продемонструвала свій фаховий рівень, загальну культуру, педагогічний досвід та незмінне ставлення до своєї роботи у Всеукраїнському конкурсі для вчительської спільноти «Кращий гендерночутливий STEM-урок» 2021! Конкурс організовано з метою популяризації ідей STEM-освіти, заохочення педагогів застосовувати STEM-технології, використовуючи інтегровані уроки/заходи під час освітнього процесу, виявлення й підтримки талановитих педагогічних працівників, створення бази даних інтегрованих уроків/заходів, а також мотивування дівчат-підлітків вивчати природничо-технічні науки через STEM-підходи. Конкурс проходить в п’ять етапів. Організовується і проводиться у рамках проєкту «Трамплін до рівності», що реалізується UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні за фінансової підтримки Швеції, CSR Ukraine, експертної організації Центр «Розвиток КСВ», за ініціативи «Дівчата STEM» та за підтримки ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти». Шановна наша колежанко! Прийміть найщиріші й теплі привітання з перемогою! Бажаємо Вам подальших успіхів і здобутків! Сподіваємося, що конкурс розкрив перед Вами нові обрії, можливості щодо пізнання себе та світу! Ви – наша гордість! Так тримати! І з таким же настроєм і завзятістю крокуйте вперед до нових перемог та вершин! Нехай Вам щастить у всьому!

20:36:16 23.12.2021

ПРОЕКТ "НОУТБУК КОЖНОМУ ВЧИТЕЛЮ"

В умовах карантину та дистанційного навчання без якісного комп’ютерного обладнання – ніяк. Тому зараз держава створює умови, щоб освітній процес був сучасним і зручним! 21 грудня лептопи представникам 15 громад урочисто вручили голова Херсонської облдержадміністрації Геннадій Лагута, народний депутат Сергій Козир, перший заступник голови Херсонської райради Юрій Соболевський та заступник голови райради Юрій Власов. Хрестівський ліцей отримав 7 ноутбуків. Дякуючи за гарний новорічний подарунок вчителям, директор Хрестівського ліцею Світлана Вишневецька зауважила: «Сьогодні інтеграція цифрової культури в закладах освіти стає центральною, стратегічної і фундаментальною частиною освітнього процесу. Пандемія дуже змінила освітній процес, уроки з класів перейшли в Zoom-конференції. Однак, на жаль, не всі вчителі мали технічну змогу працювати в такому форматі. І завдяки проєкту «Ноутбук кожному вчителю» тепер наші вчителі зроблять навчання більш цікавим, більш доступним, воно стане сучасним. Адже електронні журнали й щоденники, онлайн-презетанції і конференції — все це майбутнє освіти. І питання технічного забезпечення – це не розкіш, а базова необхідність для роботи сучасного вчителя».

20:33:39 23.12.2021