НОВИНИ ВІДДІЛУ

КОНКУРС МАЙСТРІВ ХУДОЖНЬОГО ЧИТАННЯ "НАША ЗЕМЛЯ - УКРАЇНА" (ШКІЛЬНИЙ ЕТАП)

З метою активізації естетичного, національно-патріотичного виховання учнів шляхом залучення до народної творчості, подальшого  розвитку аматорського мистецтва, виявлення талановитих та обдарованих дітей у закладах загальної середньої освіти Хрестівської сільської ради був проведений шкільний етап конкурсу  майстрів художнього читання «Наша земля – Україна». Для участі у дистанційному форматі конкурсу відділ освіти, культури, молоді та спорту отримав відеозаписи переможців шкільного етапу конкурсу.

09:46:59 18.11.2020

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ МІСЯЧНИК ШКІЛЬНИХ БІБЛІОТЕК В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ ХРЕСТІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

З метою залучення бібліотек закладів загальної середньої освіти до участі в проведенні тематичних заходів та привернення уваги до екологічних проблем здобувачів освіти і активізації роботи бібліотеки з екологічної просвіти підростаючого покоління спільно з учасниками освітнього процесу у закладах загальної середньої освіти Хрестівської сільської ради упродовж листопада 2020 року бібліотекарями організовувалися заходи в рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек під гаслом «Шкільна бібліотека та екологічна просвіта учнів».

15:20:01 11.11.2020