ПРОЕКТИ РІШЕННЯ ХІІ СЕСІЇ VІІІ СКЛИКАННЯ

Дата: 09.09.2021 14:54

Проект рішення " Про звернення до суду"

Проект рішеня "Про встановлення категорії посади та рангу старостам"

Проект рішення"Про внесення змін до структури та штатного розпису Хрестівської сільської ради та її виконавчих органів"Додаток

Проект рішення "Про затвердження поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води для КП "Аква-2007"

Проект рішення "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки і натурі (на місцевості) (Король Т.В., Юськов Я.В., Йоркіна Н.В., Хомич В.В., Торба О.В., Шелест Л.В., Кунекбаєва Т.Я.)

Проект рішення "Про надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селенського господарства (Богдан Є.О., Анчаков І.С., Тимошенко С.А.)

Проект рішення "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки" (Кучерук О.О., Ніязов З.І.)

Проект рішення "Про надання дозволу на розробку  технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі(на місцевості)" (Ткач А.О., Бондарчук В.В., Федотова В.В., Цилінко Н.С., Ротару С.І., Лізун П.І., Квартальний В.С.)

Проект рішення "Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність без змін  цільового призначення" (Горбачик В.М.)

Проект рішення "Про затвердження проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки" (Боголюб С.М., Горбачик В.М.)

Проект рішення "Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність без зміни цільового призначення" (Чергінець Ю.І., Гапоненко А.В.)

Проект рішення "Про затвердження технічної документації із інвентаризації земель"

Проект рішення "Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність зі зміною цільового призначення (Герасимчук О.І.)