ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ

ЗОВНІШНЄ НЕЖАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ 2020

Наказом Міністерства освіти і науки України від 11 травня № 635 урегулювано проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року. Відповідно до наказу кожен зареєстрований учасник має право пройти тести щонайбільше з чотирьох навчальних предметів. Загалом зовнішнє незалежне оцінювання відбуватиметься з одинадцяти навчальних предметів:

• українська мова і література;
  • історія україни;
  • математика;
  • біологія;
  • географія;
  • фізика;
  • хімія;
  • англійська мова;
  • іспанська мова;
  • німецька мова;
  • французька мова.

Зміст сертифікаційних робіт відповідатиме програмам зовнішнього незалежного оцінювання,  затвердженим наказами Міністерства освіти і науки України від 26 червня 2018 року №696, від 20 грудня 2018 року № 1426.

Переклад завдань сертифікаційних робіт з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії здійснюватиметься кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською та угорською мовами.

Наказом Міністерства освіти і науки України від 9 липня 2019 року № 947 затверджено календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року.

ПРОБНЕ ЗНО

ПРОЦЕДУРА РЕЄСТРАЦІЇ

ПРЕДМЕТИ ТЕСТУВАННЯ ТА ТЕРМІНИ ПРОВЕДЕННЯ

ПРАВА І ОБОВ'ЯЗКИ УЧАСНИКІВ

ДОДАТКОВА СЕСІЯ

ДУБЛІКАТИ СЕРТИФІКАТІВ

ЗОВНІШНЄ НЕЖАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ 2019

Зовнішнє незалежне оцінювання – 2019

Інформаційна картка ЗНО-2019

Що потрібно для реєстрації на ЗНО

Графік проведення основної сесії

Календар проведення ЗНО

Визначення результатів  ЗНО-2019

Терміни реєстрації на ЗНО-2019

Характеристики сертифікаційних робіт

Реєстрація у пробному ЗНО-2019

Графік пробного ЗНО

Абітурієнтам медичних закладів

ЗОВНІШНЄ НЕЖАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ 2018

РЕЗУЛЬТАТИ ЗОВНІШНЬОГО НЕЗАЛЕЖНГО ОЦІНЮВАННЯ

2017-2018 Н.Р.

Сайти з підготовки до ЗНО з усіх предметів

Безкоштовна підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання

Графік проведення  ЗНО-2018

Інформація про ЗНО у 2017-2018 навчальному році в закладах загальної середньої освіти Хрестівської сільської ради Херсонської області

ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ 2017

Зовнішнє незалежне оцінювання у 2017 році, як проект загальнодержавного значення, відбудеться одинадцятий рік поспіль. За цей період система зовнішнього незалежного оцінювання, стала невід’ємною складовою галузі освіти України.

З метою забезпечення своєчасної та організованої реєстрації учасників зовнішнього незалежного оцінювання – 2017 у Хрестівській сільській раді на базі загальноосвітніх навчальних закладів працює 3 пункти реєстрації: у Надеждівській, Долинській та Хрестівській школах. Всього зареєстровано 24 особи, серед них дві учениці Хрестівської школи є претендентками на отримання золотих медалей.

Нововведенням поточного року стало те, що для випускників загальноосвітніх навчальних закладів  результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох предметів будуть зараховані як оцінки за державну підсумкову атестацію за шкалою1–12 балів.

Першим обов’язковим предметом ДПА є українська мова. Другим – математика або історія України (за вибором). Третій предмет випускники обирають самостійно із запропонованого переліку. Кожен учасник зовнішнього оцінювання має право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів.

Можливістю ознайомитися з процедурою проведення ЗНО є пробне зовнішнє незалежне оцінювання. Реєстрація на пробне ЗНО завершилася 31 січня. Серед 24 випускників Хрестівської сільської ради виявило бажання спробувати свої сили 13 осіб, що становить 54 % від загальної кількості учнів.