ДОЛИНСЬКИЙ СІЛЬСЬКИЙ БУДИНОК КУЛЬТУРИ

РОЗВАЖАЛЬНА ПРОГРАМА "З НОВИМ РОКОМ УКРАЇНА"

Захід відбувся на площі біля БК, 31 грудня 2021 року о  20:00 годині, в середині була оформлена фотозона всі бажаючі мали змогу сфотографуватися, під час заходу роздавали чай та цукерки з побажаннями, проводилася конкурсна програма, учасники разом з глядачами затанцювали в спільному хороводі.

11:41:51 04.01.2022

"МИКОЛАЙ ІДЕ, ВТІХУ Й РАДІСТЬ НАМ НЕСЕ"

19 грудня 2021 року, на площі біля Долинського сільського Будинку культури відбулася концертна програма,проводився прямий ефір в групі Долинський СБК, Миколай пригощав присутніх цукерками та працювала тематична фотозона, кожний присутній мав змогу сфотографуватися,панувала гарна атмосфера.

09:21:41 21.12.2021

ПАМ'ЯТІ УЧАСНИКІВ ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ

9 грудня 2021 року в фойє Долинського сільського Будинку культури запрацювала виставка  присвячена  до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

10:39:11 14.12.2021