Діючі регуляторні акти

Реєстр діючих регуляторних актів

Назва регуляторного акту Розробник Дата затвердження
"Про затвердження Порядку відчуження (продажу) об'єктів комунальної власності хрестівської сільської ради" Постійна комісія з питань транспорту, зв'язку, благоустрою, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього середовища ХХІІ сесія сільської ради № 759 від 23.04.2019р.
"Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік" Постійна комісія  з питань планування, фінансів, бюджету, оподаткування та соціально-економічного розвитку ХХIV сесія  сільської ради № 863 від 25.06.2019р.
"Про встановлення ставок та пільг із сплати на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2020 рік" Постійна комісія  з питань планування, фінансів, бюджету, оподаткування та соціально-економічного розвитку ХХIV сесія  сільської ради № 864 від 25.06.2019р.
"Про встановлення єдиного податку суб’єктам господарювання І та ІІ групи, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності" Постійна комісія  з питань планування, фінансів, бюджету, оподаткування та соціально-економічного розвитку ХХIV сесія  сільської ради № 865 від 25.06.2019р.
«Про встановлення  ставки транспортного податку» Постійна комісія  з питань планування, фінансів, бюджету, оподаткування та соціально-економічного розвитку ХХIV сесія  сільської ради № 866 від 25.06.2019р.