A A A K K K
для людей із порушенням зору
Хрестівська громада
Херсонська область, Каховський район

Повідомлення про оприлюднення регуляторних актів (проектів рішень, АРВ)

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РІШЕННЯ "ПРО ВСТАНОВЛЕННЯ МІСЦЕВИХ ПОДАТКІВ ТА ЗБОРІВ НА ТЕРИТОРІЇ ХРЕСТІВСЬКОЇ ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ НА 2021 РІК

  Повідомлення про оприлюднення Відповідно до ст.ст. 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань Хрестівська сільська рада повідомляє про оприлюднення проекту рішення Хрестівської сільської ради:  «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Хрестівської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік". З проектом рішення, додатками до нього та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційному сайті сільської ради  в мережі Інтернет за адресою: https://hrestivska-gromada.gov.ua  в розділі «Регуляторна діяльність». Строк прийняття пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акту становить один місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу. Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акту приймаються письмово за адресою: 75225, Херсонська область, Чаплинський район, с. Хрестівка, вул. Центральна, 34, еmail: [email protected] .

11:42:33 07.05.2020

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення «Про затвердження Порядку виявлення, взяття на облік, збереження та використання нерухомого майна та відмерлої спадщини на території Хрестівської сільської ради"

 Повідомлення про оприлюднення Відповідно до ст.ст. 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань Хрестівська сільська рада повідомляє про оприлюднення проекту рішення Хрестівської сільської ради:  «Про затвердження Порядку виявлення, взяття на облік, збереження та використання нерухомого майна та відмерлої спадщини на території Хрестівської сільської ради". З проектом рішення, додатками до нього та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційному сайті сільської ради  в мережі Інтернет за адресою: https://hrestivska-gromada.gov.ua  в розділі «Регуляторна діяльність». Строк прийняття пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акту становить один місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу. Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акту приймаються письмово за адресою: 75225, Херсонська область, Чаплинський район, с. Хрестівка, вул. Центральна, 34, еmail: [email protected] .

14:40:00 10.04.2020

Про оприлюднення проектів рішень щодо встановлення місцевих податків та зборів на території Хрестівської сільської ради

          Повідомлення про оприлюднення Відповідно до ст.ст. 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань Хрестівська сільська рада повідомляє про оприлюднення проектів рішень Хрестівської сільської ради:  «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік», «Про встановлення ставок та пільг із  сплати на нерухоме майно, відмінне  від земельної ділянки на 2020 рік», «Про встановлення єдиного податку суб’єктам господарювання І та ІІ групи, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності на 2020 рік», "Про встановлення ставки транспортного податку". З проектом рішення, додатками до нього та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційному сайті сільської ради  в мережі Інтернет за адресою: https://hrestivska-gromada.gov.ua/main/  в розділі «Регуляторна діяльність». Строк прийняття пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акту становить один місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу. Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акту приймаються письмово за адресою: 75225, Херсонська область, Чаплинський район, с. Хрестівка, вул. Центральна, 34, еmail: [email protected] .

16:25:23 07.05.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь