ПЕНСІЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ ІНФОРМУЄ

СХЕМИ УХИЛЕННЯ ВІД СПЛАТИ ЄДИНОГО СОЦІАЛЬНОГО ВНЕСКУ: ЗАРПЛАТА ПОНАД МАКСИМАЛЬНО ОПОДАТКОВАНИЙ ДОХІД, АБО ОДИН ПРАЦІВНИК У БАГАТЬОХ РОБОТОДАВЦІВ БЕЗ ТРУДОВОЇ КНИЖКИ

Питання детінізації зайнятості населення, дотримання роботодавцями законодавства щодо сплати єдиного соціального внеску та  забезпечення соціального захисту прав працюючих знаходиться на постійному контролі головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області.

16:10 08.02.2019

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПРОВЕЛО ПЕРЕРАХУНОК ПЕНСІЙ З 01.01.2019 РОКУ ВІЙСЬКОВИМ ПЕНСІОНЕРАМ

З 01.01.2019 року розпочато другий етап проведення перерахунку пенсій  відповідно до постанови КМУ від 21.02.2018 №103 «Про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби, та деяким іншим категоріям осіб», яка визначила порядок виплати та розміри проведення перерахунку пенсій військовослужбовців.

16:11 31.01.2019