ПРОЕКТИ РІШЕНЬ XVІІ СЕСІЇ VIII СКЛИКАННЯ

Дата: 22.12.2021 10:40

Проект рішення «Про затвердження Програми Благоустрій території Хрестівської сільської ради на 2022 рік»

Проект рішення «Про затвердження  Програми  захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій  техногенного та природного характеру у Хрестівській сільській раді на 2022 рік»

Проект рішення «Про затвердження Програми «Призовна дільниця» на 2022 рік»

Проект рішення «Про затвердження  Програми  охорони навколишнього природного середовища на території Хрестівської сільської  ради на 2022 рік»

Проект рішення «Про внесення змін та затвердження в новій редакції Програми «Поліцейський офіцер громади»

Проект рішення «Про програму національно-патріотичного виховання «Дитина – громадянин – патріот Батьківщини»   Хрестівської сільської ради на 2022-2024 роки»

Проект рішення «Про затвердження   Програми оздоровлення та відпочинку  дітей  Хрестівської сільської ради на  2022 рік»

Проект рішення «Про затвердження Програми розвитку фізичної культури і спорту Хрестівської сільської  ради на 2022 рік»

Проект рішення «Про затвердження Програми   «Освіта-2022» на території Хрестівської сільської ради на 2022 рік», Додаток

Проект рішення «Про  затвердження   програми «Автобус» на 2022 рік»

Проект рішення «Про затвердження Програми надання одноразової допомоги дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, яким у 2022  році виповнюється 18 років»

Проект рішення «Про передачу персональних комп’ютерів (ноутбуків), придбаних за рахунок співфінансування  з державного та місцевих бюджетів»

Проект рішення «Про укладення договорів про передачу міжбюджетних  трансфертів у 2022 році»

Проект рішення "Про затвердження Програми відшкодування вартості медикаментів за пільговими рецептами на 2022 рік"

Проект рішення "Про затвердження Програми “Про надання одноразової грошової матеріальної допомоги  на лікування громадянам  Хрестівської    сільської ради”  на 2022 рік"

Проект рішення "Про затвердження Програми  “Соціальний захист матері загиблого воїна-афганця на території Хрестівської сільської ради” на 2022 рік"

Проект рішення "Про затвердження Програми розвитку первинної медико-санітарної  допомоги Хрестівської сільської ради на 2022 рік"

Проект рішення "Про Програму  забезпечення  соціальними послугами за місцем  проживання громадян,  які не здатні до самообслуговування у зв'язку з похилим віком, хворобою, інвалідністю у  Хрестівській сільській раді на 2022 рік"

Проект програми "Про затвердження  Програми “Ветеран” Хрестівської сільської ради на 2022 рік"

Проект рішення "Про умови оплати праці сільського голови"

Проект рішення "Про бюджет Хрестівської сільської територіальної громади на 2022 рік 21512000000 (код бюджету)"Додаток 1, Додаток 2, Додаток 3, Додаток 5

Проект рішення "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (Гаврилін М.В.)

Проект рішення "Про надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (Грінькевич О.М.)

Проект рішення "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (Гордейчук М.А.)

Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність зі зміною призначення (Кузишин І.М.)

Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність (Цуркан С.І., Луцик Н.В,, Бєлий М.І.,  Бєла Л.В., Лопата Д.І., Йоркіна Т.Є,, Йоркін О.Ю., Штельмах А.Р., Саніна А.О., Саніна Л.І., Ковалик Т.М., Яковенко В.В., Яковенко С.Г., Біляков М.В., Трусов О.Д,, Чобан В.І., Ващенко С.В., Ващенко Л.Т., Грушева Т.М.)

Проект рішення "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (Чахалов С.Г., Розманов І.Ш., Цілинко Н.С., Каліон О.В.)