ПРОЕКТИ РІШЕНЬ XV СЕСІЇ VIII СКЛИКАННЯ

Дата: 16.11.2021 16:14

Проект рішення «Про утрворення старостинських округів Хрестівської територіальної громади та затвердження Положення про старосту»

Проект рішення «Про внесення змін до складу постійних комісій Хрестівської сільської ради восьмого скликання»

Проект рішення «Про затвердження Порядку проведення громадських обговорень (громадських слухань) щодо кандидатури старости Хрестівської сільської ради»

Проект рішення «Про проведення незалежної оцінки вартості об’єкту оренди майна комунальної власності Хрестівської територіальної громади»

Проект рішення «Про включення об’єктів оренди до Переліку другого та першого типів об’єктів комунальної власності Хрестівської територіальної громади»

Проект рішення «Про зміну назви (перейменування) та затвердження статуту закладів загальної середньої освіти Хрестівської сільської ради у новій редакції»

Проект рішення «Про затвердження звіту про виконання бюджету Хрестівської сільської ради за 9 місяців 2021 року»

Проект рішення "Про затвердження докуметації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність зі зміою цільового призначення (Слива О.П., Турбал В.І., Лисянський О.Г., Горбачик І.В., Петренко В.Л., Тіхоміров О.Я., Лень І.Ф., Умарова Г.С.)

Проект рішення "Про надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (Абросімов Є.В., Чебанов В.В.)

Проект рішення "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (Алірізаєв А.Р.)

Проект рішення "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (Андрущак В.І., Сидорова Т.А.)

Проект рішення "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (Романенко Л.В., Мороз В.В.)

Проект рішення "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановленння (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (Жазаірова Т.Ф., Волощук С.П., Ліфінцева Л.В., Півко Є.Д., Романенко В.Ф., Романенко В.В., Романенко Ю.В., Рабчинюк С.М., Жирнова Т.П., Хамдієв С.А.)

Проект рішення "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (Кучерук О.О.)

Проект рішення "Про затвердження документації із землеустргою та надання земельної ділянки у власність (Кукуруза Л.О., Брушневський А.Я., Кім С.А., Кім Р.А., Нешпиль С.В.)

Проект рішення "Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність зі зміною цільового призначення (Слива О.П., Турбал В.І., Лисянський О.Г.,  Горбачик І.В., Петренко В.Л., Тіхоміров О.Я., Лень І.Ф., Умарова Г.С., Соколова О.В.)

Проект рішення "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду (АТ "Херсонобленерго")

Проект рішення "Про внесення змін до Статуту Хрестівського комунального підприємства "Надія" Хрестівської сільської ради"

Проект рішення "Про затвердження Положення про Почесну грамоту, Грамоту та Подяку голови Хрестівської сільської ради"

Проект рішення "Про затвердження Плану діяльності Хрестівської сільської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2022 рік