НАДЕЖДІВСЬКИЙ СІЛЬСЬКИЙ БУДИНОК КУЛЬТУРИ

ЧАРІВНИЙ СВІТ УКРАЇНСЬКОЇ ХУСТИНИ

Сьогодні, 7 грудня, крім Дня святої великомучениці Катерини, яка шанується в православній церкві, в Україні і світі відзначається ще одне свято – Всесвітній день української хустки.День української хустки – свято молоде. Воно почало відзначатися з минулого 2019 року. Але вже встигло набути популярності і в Україні, і в інших країнах. А з'явилося воно завдяки проявленій ініціативі громадських діячів, а також акторів і успішних жінок України. Активістки з Вінниці запропонували відзначати день, присвячений українській хустці.

11:10:23 07.12.2021

ПРО УЧАСТЬ В КУЛЬТУРНО-МИСТЕЦЬКІЙ АКЦІЇ "ДОБРОДАР"

Наш Будинок культури разом із  Херсонським обласним Центром народної творчості  спільно з працівниками онкогематологічного відділення Херсонської обласної дитячої клінічної лікарні долучився до участі у культурно-мистецькій благодійній акції «ДоброДар».

10:42:07 07.12.2021