ПРОЕКТИ РІШЕНЬ ХIV СЕСІ VІІІ СКЛИКАННЯ

Дата: 13.10.2021 11:40

Проект рішення " Про включення об'єктів оренди до Переліку першого типу об'єктів комунальної власності Хрестівської територіальної громади"

Проект рішення "Про проведення незалежної оцінки вартості об'єктів оренди майна комунальної власності Хрестівської територіальної громади"

Проект рішення " Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (Йоркін О.Ю., Сластьон А.Т., Іващенко П.М., Шевченко Р.І., Михальчевська С.М., Хамдієва Б.А., Толді В.О.)

Проект рішення "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду (Рубан М.В.)

Проект рішення "Про надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (Фільшина А.М., Кузьменко М.М.)

Проект рішення "Про затвердження акту на списання по Шевченківському сільському Будинку культури"

Проект рішення "Про затвердження переліку земельних ділянок комунальної власності, які будуть передаватися в оренду шляхом проведення земельних  торгів окремими  лотами та проведення земельних торгів у формі аукціону з продажу права оренди"

Проект рішення "Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність" (Фурман Л.В., Фурман А.В., Ніязов І.Л., Ніязова Д., Касянов Є.О., Яковлева Ю.А., Санін І.О., Степаненко С.В., Цуркан О.К., Густенко Є.О., Білий В.І., Здор О.В., Аксент'єва О.В., Слюсар К.О., Шевченко В.В., Телешко Є.С.)

Проект рішення "Про покладання обов'язків на старост щодо надання адміністративних послуг"

Проект рішення "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки" (Попов М.О.)

Проект рішення "Про надання у постійне користування земельної ділянки" (с. Долинське, для обслуговування церкви)