ПРОЕКТИ РІШЕНЬ VI СЕСІЇ VIII СКЛИКАННЯ

Дата: 19.02.2021 13:37

Проект рішення "Звіту по Хрестівській сільській раді за 2020 рік"

Проект рішення "Про співпрацю з ТОВ"Медико – Санітарна частина "Медичний центр «Богдан"

Проект рішення "Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються  за запитом на інформацію та порядку  відшкодування цих витрат"

Проект рішення "Про вирішення питання щодо майна нереорганізованої Шевченківської сільської ради"

Проект рішення "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (Руштієва Н.Л., Банада Є.Є., Підковенко С.Ф., Шевченко А.С., Півко І.М., Чавалюк Т.А., Чавалюк О.В.)"

Проект рішення "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (Назаренко Л.П., Московенко В.В., Московенко В.В., Кукуруза Д.О., Ібрагімова З.О.)"

Проект рішення "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (Гулалієв П.А)"

Проект рішення "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (Андрян Н.В., Чахалов У.Г., Руштієв Н.Л., Чахалов К.Г., Чахалов Г.Г., Алієв Р.А., Жирнова Г.А., Романенко В.В., Романенко Ю.В., Пашалієв І.М., Музаффаров Н.З., Аладінов Ш.Ш., Музаффаров М.К., Феньканіна Н.Г., Лизун В.І., Грушевий С.М., Каплан В.В., Ковальчук А.Д., Ковальчук Л.В., Черкіс Ю.Ф., Нестерук О.І., Нестерук Н.М.)

Проект рішення "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність"