ФІЗКУЛЬТУРА І СПОРТ

ГАРТУЙ, ДЖУРА, КОЗАЦЬКУ СИЛУ

В рамках Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") 23-24 лютого 2019 року комунальний заклад "Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді " Херсонської обласної ради провів ІІІ обласний турнір з військово-прикладних видів спорту серед вихованців гуртків військово-патріотичного напряму. Турнір пройшов на базі ЗОШ №6 Новокаховської міської ради. Узаході взяли участь 22 команди з районів, міст, об'єднаних територіальних громад Херсонської області (200 учасників).

16:32:27 25.02.2019

ЧЕРГОВА ПЕРЕМОГА НАШИХ ТУРИСТІВ. "КУБОК ЮРІЯ БУГАЄНКА"

16 лютого  представники Хрестівської ОТГ (учні Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ступенів) були запрошені на спортивні змагання з техніки пішохідного туризму в закритих приміщеннях « Кубок Юрія Бугаєнка» , які були організовані  на базі Першопокровської  ЗОШ І-ІІІ ступенів Нижньосірогозького  району. Змагання були присвяченні  річниці виводу радянських військ із Афганістану. Вони  проходили у трьох  вікових категоріях:

08:11:40 19.02.2019

ЧЕРГОВА ПЕРЕМОГА НАШИХ ТУРИСТІВ. "КУБОК ЮРІЯ БУГАЄНКА"

08:11:39 19.02.2019

ЗМАГАННЯ З ВОЛЕЙБОЛУ. ФІНАЛЬНУ "ЧЕТВІРКУ " ВИЗНАЧЕНО!!!

16 та 17 лютого 2019 року відбулися напівфінальні ігри відкритої Першості ОТГ з волейболу серед чоловічих команд сезону 2018-2019 років. Команди у двох групах по три команди розіграли напівфінал, до якого потрапили 4 кращі збірні, які і зіграють у завітному фіналі "чотирьох".

13:17:27 18.02.2019