ПРОЕКТИ РІШЕНЬ VIII СЕСІЇ VIII СКЛИКАННЯ

Дата: 16.04.2021 13:16

Проект рішення "Про внесення змін та доповнень до рішення ІІІ сесії сільської ради VІІІ скликання від 24 грудня 2020 року № 139 "Про сільський бюджет Хрестівської територіальної громади на 2021 рік"

Про затвердження висновку про вартість об'єкта незалежної оцінки

Про розгляд заяви ТОВ "Вітексфарм" щодо оренди приміщення

Про розгляд заяви ФГ "Киян" щодо продовження договору оренди

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (Насібов Е.Е., Дееева О.В., Феньканіна Н.Г., Ніязов М.Х., Фазаірова Д.І., Побережник Л.І., Білий В.І., Черкіс Ю.Ф., Нестерук О.І.)

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (Касянова Н.В., Йоркін О.Ю., Штельмах Р.Л., Руда В.Л., Король Т.В.,  Юськова Я.В., Куц Л.В., Михальчевська С.В., Кіжапкіна Г.В., Сластьон А. Т., Іващенко П.М., Ярошовець О.Д., Ліфінцев В.С., Ліфінцева Л.В., Битула С.С., Хамдієв С.А., Чахалов С.Г., Шелест Л.В., Кужкбаєва Т.Я., Хукімов Р., Розманов І.Ш.)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (Буцула С.В., Сластьон Ю.В., Чернова Н.Т., Козаченко В.В., Шевченко О.А., Абросімова В.М., Толді В.О., Горбачик М.В., Боголюб С.В., Музафарова А.Х.)

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (Панкулінець В.І., Чернецький О.А.)

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (Сластьон О.В., Шевченко В.Ф., Римарук Н.М., Ілімдаров Е.А.)

Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність без зміни цільового призначення (Омелянчук І.П., Сітбула Л.В., Васильковський А.П.)

Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність без змін цільового призначення (Кучерук О.В., Олексюк О.І., Троян Л.П., Штельмах Р.Л.)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність у розмірі земельної частки (паю) (Гордєйчук М.А., Ткачук А.Ф., Гулієва Л.В.)