Про оприлюднення проектів рішень щодо встановлення місцевих податків та зборів на території Хрестівської сільської ради

Дата: 07.05.2019 16:25

Повідомлення про оприлюднення Відповідно до ст.ст. 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань Хрестівська сільська рада повідомляє про оприлюднення проектів рішень Хрестівської сільської ради:  «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік», «Про встановлення ставок та пільг із  сплати на нерухоме майно, відмінне  від земельної ділянки на 2020 рік», «Про встановлення єдиного податку суб’єктам господарювання І та ІІ групи, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності на 2020 рік», "Про встановлення ставки транспортного податку". З проектом рішення, додатками до нього та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційному сайті сільської ради  в мережі Інтернет за адресою: https://hrestivska-gromada.gov.ua/main/  в розділі «Регуляторна діяльність». Строк прийняття пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акту становить один місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу. Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акту приймаються письмово за адресою: 75225, Херсонська область, Чаплинський район, с. Хрестівка, вул. Центральна, 34, еmail: hres-rada@chapl.gov.ua .

Хрестівська сільська рада