ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РІШЕННЯ "ПРО ВСТАНОВЛЕННЯ МІСЦЕВИХ ПОДАТКІВ ТА ЗБОРІВ НА ТЕРИТОРІЇ ХРЕСТІВСЬКОЇ ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ НА 2021 РІК

Дата: 07.05.2020 11:42

Повідомлення про оприлюднення Відповідно до ст.ст. 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань Хрестівська сільська рада повідомляє про оприлюднення проекту рішення Хрестівської сільської ради:  «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Хрестівської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік". З проектом рішення, додатками до нього та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційному сайті сільської ради  в мережі Інтернет за адресою: https://hrestivska-gromada.gov.ua  в розділі «Регуляторна діяльність». Строк прийняття пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акту становить один місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу. Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акту приймаються письмово за адресою: 75225, Херсонська область, Чаплинський район, с. Хрестівка, вул. Центральна, 34, еmail: hres-rada@chapl.gov.ua .