Повідомлення про оприлюднення проекту рішення «Про затвердження Порядку виявлення, взяття на облік, збереження та використання нерухомого майна та відмерлої спадщини на території Хрестівської сільської ради"

Дата: 10.04.2020 14:40

Повідомлення про оприлюднення Відповідно до ст.ст. 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань Хрестівська сільська рада повідомляє про оприлюднення проекту рішення Хрестівської сільської ради:  «Про затвердження Порядку виявлення, взяття на облік, збереження та використання нерухомого майна та відмерлої спадщини на території Хрестівської сільської ради". З проектом рішення, додатками до нього та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційному сайті сільської ради  в мережі Інтернет за адресою: https://hrestivska-gromada.gov.ua  в розділі «Регуляторна діяльність». Строк прийняття пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акту становить один місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу. Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акту приймаються письмово за адресою: 75225, Херсонська область, Чаплинський район, с. Хрестівка, вул. Центральна, 34, еmail: hres-rada@chapl.gov.ua .