НОВОРІЧНИЙ ТУРНІР "ВЕТЕРАН ВОЛЕЙБОЛУ-2019"

Дата: 14.01.2019 08:23

12.01.2019 році у смт Чаплинка відбувся відкритий Новорічний турнір серед збірних чоловічих ветеранських команд ОТГ Херсонщини. Вік учасників мав бути не меньше 50 років. Взяло участь у турнірі 6 збірних команд ветеранів,  а саме; з Таврічанської, Мирненської, Присиваської, Хрестівської ОТГ, збірна Чаплинського району та с. Новомиколаївка Новотроїцького району. Відповідно Регламенту та попереднього жеребу команди поділено на дві групи "А" і "Б"., До групи "А" потрапили організатори турніру команда "Ветеран" Хрестівської ОТГ, збірна Новотроїцького району та команда ветеранів Мирненської ОТГ; до групи "Б" команда Таврічанської ОТГ, Чаплинського району та ветерани Присивашшя. Доречі змагання відбувалися на базах двох чудових спортивних залів. Ось і настає найцікавіша мить гра за 3-4 місця та гра за почесний трофей Кубок ветеранів-2019 року". Як і очікувалося буде справжня чоловіча боротьба. На майданчику ветерани Мирненської ОТГ та Чаплинського району, гра за ІІІ місце. Вирують емоції, звучить свисток, радіють гравці Мирненської команди гру завершено з рахунком 2:1 на їхню користь. Гра за І місце. На майданчику ветерани Хрестівської ОТГ та Таврічанської ОТГ. Команди по справжньому налаштувалися на важкий поєдинок, адже один з одним дуже добре знайомі. Перша партія складалася для Хрестівців не дуже добре, хвилювання вдалося взнаки, "Таврічанка" краще справилася з хвилюванням і перемогла. У другій навпаки Хрестівці повели у рахунку і без шансів довели партію до перемоги. Настає кульмінація змагань. Команди очікувано стараються грати без помилок, боротьба відбувається у кожному епізоді, кожному ігровому моменті. Сили покидають гравців, капітани беруть хвилині перерви. Радіють вболівальники команди "Ветеран" Хрестівської ОТГ, їх команда перемагає з рахунком 2:1 і посідає І місце та стає володарем Кубка серед ветеранів 2019 року. Турнір хоча був і ветеранський, але приніс настрій та насолоду всім вболівальникам, які приїхали та прийшли підтримати свою команду. Головна мета турніру, це агітація та пропаганда волейболу серед всіх верств населення, особливо дітей та молоді.