ЧАПЛИНСЬКА ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА ІНСПЕКЦІЯ ІНФОРМУЄ

ГРОМАДИ ЧАПЛИНСЬКОГО РАЙОНУ ТОРІК ОТРИМАЛИ МАЙЖЕ НА 27 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ БІЛЬШЕ ПОДАТКІВ І ЗБОРІВ

Як повідомили у Головному управлінні ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, протягом 2020 року місцеві бюджети громад Чаплинського району отримали 171,4 млн гривень податків і зборів. Порівняно з 2019 роком надходження зросли майже на 27 млн гривень або 18 відсотків.

08:30:28 26.01.2021

МІСЦЕВИЙ БЮДЖЕТ ЧАПЛИНСЬКОЇ ГРОМАДИ ОТРИМАВ 61 ТИСЯЧУ ГРИВЕНЬ ПЛАТИ ЗА "ПІДАКЦИЗНІ" ЛІЦЕНЗІЇ

За січень - грудень 2020 року до місцевого бюджету Чаплинського краю завдяки легальному продажу алкогольної та тютюнової продукції надійшло 61,3 тис. гривень плати за ліцензії на право роздрібної торгівлі підакцизними товарами.

11:29:00 19.01.2021

"СПРОЩЕНЦІ" ЧАПЛИНСЬКОГО РАЙОНУ СПЛАТИЛИ МАЙЖЕ 30 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ

За 2020 рік суб’єкти господарювання, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, сплатили до місцевого бюджету Чаплинського району 29,5 млн гривень єдиного податку. Ця сума перевищила надходження 2019 року на 1 млн гривень або 4 відсотки.

11:27:47 19.01.2021