Хрестівська сільська військова адміністрація
Херсонська область, Каховський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

УВАЖНО ЗАПОВНЮЙТЕ ПЛАТІЖНИЙ ДОКУМЕНТ!

Дата: 16.08.2021 16:07
Кількість переглядів: 420

Фото без опису

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

Уважно заповнюйте платіжний документ!

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим ти м. Севастополі, нагадує громадянам – платникам податків як правильно заповняти платіжний документ на сплату податків.

Неправильне заповнення платіжного документа призводить до несвоєчасного зарахування платежів до бюджету.

Тож, щоб сплачена сума вірно відобразилася в інтегрованих картках платників (далі –ІКП), необхідно чітко дотримуватись вимог наказу МФУ від 24.05.2015 р., № 666 (із змінами) «Про затвердження Порядку заповнення реквізиту «Призначення платежу»» розрахункових документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків,  зборів, платежів на бюджетні рахунки та/або єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на не бюджетні рахунки, а також на єдиний рахунок» (далі Порядок).

Пунктом 1 Порядку у доступній формі описано як правильно заповнювати поле платіжного документа «Призначення платежу».

в пункті 3 Порядку наведено приклади заповнення реквізиту «Призначення платежу». Наведемо один з них – сплата підприємством «Прилад» суми грошового зобов’язання з податку на прибуток підприємств, що має податковий номер 30110239:

*

;101

;30110239

; податок на прибуток за 2 кв.; за завод «Прилад» (або П.І.П. фізичної особи)

;

;

;

1

2

3

4

5

6

7

 

1- службовий код («*»)

2 – код виду сплати («101» - сплата суми податків і зборів/єдиного внеску)

3 – податковий номер платника податків (обов’язково!), за якого здійснюється сплата (підприємство «Прилад», що має податковий номер 30110239)

4 – друкується роз’яснювальна інформація про призначення платежу (бажано вказувати в цьому полі контактний (мобільний) телефон для оперативного вирішення питань, які можуть виникати в процесі зарахування платежів)

5,6,7 – не заповнюється, друкується розділовий знак «;».

 

Важливо! Саме поле «Призначення платежу» використовується для обліку сплачених сум в ІС «Податковий блок» для ідентифікації платника податку та занесення сплаченої суми до його ІКП. У разі некоректного заповнення цього поля сплачена сума буде обліковуватись окремо як нез’ясована, а в ІКП може виникнути податковий борг, на який нараховуватиметься пеня та штрафні санкції за несвоєчасну сплату платежу. У випадку уточнення призначення нез’ясованого платежу на підставі заяви платника платника така сума буде внесена до ІКП платника податків не раніше дати поданої ним заяви. За період існування податкового боргу в ІКП буде нараховано пеню та штрафні санкції відповідно до чинного законодавства.

У випадках непорозумінь – коли платники отримують податкові вимоги на сплату податкового боргу по місцевих податках, але вони мають документ, що засвідчує сплату податку, необхідно звернутись для проведення взаємозвіряння до Центр обслуговування платників податків при ДПІ, або для тих платників, що мають актуальний електронний цифровий підпис – скористатись приватною частиною ІТС «Електронний кабінет» для отримання електронного витягу про стан розрахунків з бюджетом.

Додатково повідомляємо, що реквізити бюджетних рахунків для сплати податків і зборів розміщено на субсайті Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі у розділі «Бюджетні рахунки» за посиланням: http://kherson.tax.gov.ua/byudjetni-rahunki/ .

Вибір реквізитів необхідно здійснювати за назвою територіальної громади, на території якої знаходиться об’єкт оподаткування та видом платежу (нерухомість, земельна ділянка, орендована площа тощо).

Спілкуйтесь з податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX».

Пресслужба Головного управління ДПС

 у Херсонській області, Автономній

Республіці Крим та м. Севастополь


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень