ВІТАННЯ З НОВИМ РОКОМ ВІД ПРАЦІВНИКІВ ВІДДІЛУ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ І СПОРТУ

Дата: 29.12.2021 16:23

Шановні колеги, учнівська та батьківська спільното!

Вітаємо вас із самими довгоочікуваними  і світлими святами – Новим 2022 роком та  Різдвом Христовим!

Це усіма нами з дитинства улюблені й радісні дні, наповнені світлом свята спільної радості, веселощів, очікування дива й казки, душевного тепла й надії.

Закінчується 2021 рік. Він був сумний чи веселий? Яким він був? Напруженим, тривожним, переломним? Чи був він радісним? Погодьмося, що таки був. Бо кожний новий день життя – це подарунок.  Це радість.

Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що 2021 рік був прожитий не дарма: він був насичений важливими  і трагічними подіями, напруженою працею, глибоким змістом та творчими звершеннями. Цей час подарував нам радість зустрічей й відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний і життєвий досвід.

Уже й подарунки треба готувати. А головне – дарувати.

Нехай країна подарує нам спокій та очікування весни. Нехай друзі подарують розуміння і підтримку. Нехай рідні подарують нам  любов.

Нехай на один день буде більше кожного місяця – його так не вистачає, цього дня!

Кожен день хай буде більше на годину – і кожен додасть його по-своєму: до роботи чи до відпочинку.

Кожна година нехай подовшає на хвилину – встигнути сказати прості слова подяки своїм близьким.

Кожна хвилина – на секунду, щоби просто глянути на захід сонця, просто відчути запах вранішнього снігу, просто посміхнутися іншій людині. Раптом за цією посмішкою притаївся початок?...

Щиросердно  зичимо вам великого людського щастя, міцного здоров’я, добра, вірних друзів та близьких людей поруч.

Нехай наступаючий рік виправдає ваші надії і прагнення, принесе радість і добробут вашим  сім’ям. Нехай назавжди поселяться у ваших домівках мир, взаєморозуміння і любов.

Щасливих і веселих свят!

З повагою працівники