КНИЖКОВА ВИСТАВКА "ЧОРНА СПОВІДЬ МОЄЇ КРАЇНИ"

Дата: 06.12.2021 16:28

Проходить час, і, здається, він повинен був залікувати рани. Але ці рани на серці України кровоточать дотепер, не даючи забути одну з найтрагічніших сторінок історії нашої Батьківщини.

З метою вшанування пам’яті жертв голодоморів першої половини ХХ століття в Україні в сільській бібліотеці села Шевченка презентували книжкову виставку, що висвітлює трагедію геноциду Українського народу

Книжкова виставка-реквієм «Чорна сповідь моєї країни», на якій експоновані різноманітні книги та посібники, що розповідають про причини та наслідки голодоморів. Книги бентежать душу, наповнюють серця пекучим болем, адже в них показана жахлива картина голодомору, велика трагедія українських родин.

Кожна книга з виставки це місточок, що єднає нас з минулим, допомагає розібратись в тих білих плямах, які виникають на карті історії України.

Презентуючи книжкові видання, бібліотекар вкотре нагадав, що треба свято берегти пам’ять про ті страшні події, усвідомлювати трагізм у долі рідного народу, сприяти зростанню патріотичних почуттів на засадах особистого розуміння історії.