ЧАРІВНИЙ СВІТ УКРАЇНСЬКОЇ ХУСТИНИ

Дата: 07.12.2021 11:10

Сьогодні, 7 грудня, крім Дня святої великомучениці Катерини, яка шанується в православній церкві, в Україні і світі відзначається ще одне свято – Всесвітній день української хустки.День української хустки – свято молоде. Воно почало відзначатися з минулого 2019 року. Але вже встигло набути популярності і в Україні, і в інших країнах. А з'явилося воно завдяки проявленій ініціативі громадських діячів, а також акторів і успішних жінок України. Активістки з Вінниці запропонували відзначати день, присвячений українській хустці.

Мета цього дня – об'єднати жінок різних професій, віку, фаху та національності для збереження красивих українських традицій. Адже хустка – це не просто елемент одягу. Подібно українській вишиванці вона є оберегом сім'ї і кохання, взаєморозуміння і гармонії.