ОСОБЛИВОСТІ СПЛАТИ ЄДИНОГО ВНЕСКУ

Розділ I. Розмір мінімальної зарплати та прожиткового мінімуму у 2018 році Мінімальна заробітна плата у 2018 році з 1 січня становить:

08:27 31.08.2018

ЛЕГАЛЬНІ ТРУДОВІ ВІДНОСИНИ - ГАРАНТІЯ ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

З січня 2004 року в Україні запроваджено принцип пенсійного страхування, відповідно до якого страховий стаж людині зараховується за умови сплати страхових внесків. Тобто, фактично право на пенсію матимуть лише ті громадяни, які легально одержували заробітну плату в розмірі не меншому за мінімально встановлений законодавством рівень, з 1 січня 2018 року - це 3 723 грн.  Те, що відносини між роботодавцями та найманими працівниками нерідко не відповідають нормам чинного законодавства, а  заробітна плата виплачується  «у конвертах» або у розмірах значно менших за мінімальний рівень -  не є секретом для більшості громадян.

15:50 27.08.2018

ФУТБОЛЬНИЙ ТУРНІР "КУБОК НЕЗАЛЕЖНОСТІ-2018"

24 серпня 2018 року о 10.00 годині на базі стадіону с. Новонаталівка відбувся турнір з футболу «Кубок Незалежності -2018»  серед збірних чоловічих команд Хрестівської ОТГ з нагоди відзначення 27- річниці Незалежності України. До участі у змаганнях долучилися збірні команди з футболу сіл: Долинське, Надеждівка та Новонаталівка. Перед початком турніру відбулося урочисте відкриття. З привітальним словом до учасників змагань та вболівальників звернулися провідний спеціаліст з питань фізичної культури і спорту Хрестівської сільської ради Івчук Ю.А. та в.о. старости села Новонаталівка Хименюк Ірина Сергіївна, які привітали всіх з 27-річницею Незалежності України та побажали перемоги і успіхів командам. Змагання відбувалися за круговою системою. Першими на футбольне поле вийшли збірні сіл Долинське та Надеждівка. В нелегкій, але в чесній боротьбі перемогу з рахунком 2:1 святкували гравці та вболівальники команди села Долинське. Наступна гра між командами «Нива» с. Новоноталівка та «Шторм» с. Надеждівка закінчилася з рахунком 3:0 у пользу господарів турніру. В грі за перше місце між командами сіл Долинське та Новонаталівка вирували по справжньому футбольні емоції, ніхто в цей день не хотів програвати. Але час вичерпано, звучить фінальний свисток, який зафіксував рахунок 1:1. Так, як турнір відбувався за круговою системою до уваги було взято різницю забитих та пропущених м’ячів. Отже, володарем Кубка Незалежності-2018» стала команда «Нива» с. Новоноталівка, на другому команда села Долинське, третє місце посіла команда «Шторм» с. Надеждівка. Команди та кращих гравців нагороджено Кубком, грамотами, медалями та подарунками (футбольні м’ячі). Визначено кращого гравця турніру, ним став нападаючий команди «Нива» Литвиненко Віталій, якого нагороджено пам’ятною футбольною статуеткою. Завдячуючи плідній роботі головної суддівської бригади на чолі з Галузинським Андрієм  Миколайовичем  турнір відбувся на доброму рівні.

15:29 27.08.2018

САДОЧКИ РОЗПОЧАЛИ СВОЮ РОБОТУ ПІСЛЯ РЕМОНТІВ

Після завершення ремонтів  розпочали свою роботу заклади дошкільної освіти Хрестівської сільської ради: Долинський ясла-сад «Яблунька», Надеждівський ясла-сад «Калинка», Хрестівський ясла-сад «Веселка». Дошкільнят зустріли затишні  групові кімнати, оновлені ігрові майданчики.

11:16 03.08.2018