Юні жителі Херсонщини можуть отримати одноразову матеріальну допомогу

Дата: 29.03.2024 15:08

Юні жителі Херсонщини можуть отримати одноразову матеріальну допомогу на оздоровлення та психологічну реабілітацію.

Для цього у регіоні діє обласна програма оздоровлення та відпочинку дітей на 2021 – 2025 роки.

👉Скористатися цією можливістю можуть діти, віком від 7 до 18 років, які зареєстровані або проживають на Херсонщині, а також мають статус дитини, постраждалої внаслідок воєнних дій.

Які документи необхідно подати?

🔹копія паспорта громадянина України (іншого документа, що посвідчує особу заявника);

🔹копія картки платника податків

🔹копія свідоцтва про народження дитини;

🔹копія паспорта дитини (за наявності);

🔹копія документа, який підтверджує встановлення опіки над дитиною (за наявності);

🔹довідка із зазначенням реквізитів рахунка заявника в банку за стандартом IBAN;

🔹копія витягу з реєстру територіальної громади, що містить інформацію про задеклароване/зареєстроване місце проживання

🔹копія відповідного рішення про надання дитині статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів;

🔹копія путівки або договору про надання послуг з оздоровлення або психологічної реабілітації чи іншого документа, який підтверджує наміри заявника.

Куди звертатися?

Документи приймають працівники органів соціального захисту населення за зареєстрованим місцем проживання або перебування дитини.