Нагадування щодо декларування за 2023

Дата: 20.03.2024 09:39

Хрестівська сільська військова адміністрація нагадує, що кампанія декларування за 2023 звітний період триває до 31 березня 2024 року. Хрестівська сільська військова адміністрація закликає працівників своєчасно та відповідально відзвітувати за свої статки та нагадує, що для певних категорій декларантів обов’язок подання декларацій відтерміновано – їм потрібно буде це зробити не пізніше 90 днів після зміни умов, які надають їм таке право.

Так, обов’язок подання декларацій відтерміновано для:

- військовослужбовців Держспецзв’язку, Держприкордонслужби, Управління державної охорони України, ЗСУ, інших військових формувань;

- поліцейських поліції особливого призначення, залучених до ведення бойових дій;

- осіб, які для здійснення службових повноважень на постійній основі перебувають на територіях, на яких ведуться активні бойові дії;

- осіб, які перебувають на тимчасово окупованих територіях;