Оголошення про проведення громадського обговорення

Дата: 08.03.2024 09:28

Оголошення про проведення громадського обговорення з питань перейменування вулиць в населених пунктах Хрестівської територіальної громади

Відповідно до вимог Закону України "Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімів", а також Закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки", Хрестівська сільська військова адміністрація оголошує проведення громадських обговорень щодо перейменування вулиць населених пунктів Хрестівської територіальної громади.

Увага!

Пропозиції учасників обговорення повинні бути подані у письмовій формі та надіслані електронною поштою на адресу khrestivka_ask@ukr.net. Прізвище, ім'я, по батькові та адреса особи, яка подає пропозиції (для юридичних осіб і органів самоорганізації - їх найменування та місцезнаходження), повинні бути зазначені. Анонімні та неправильно оформлені пропозиції не будуть розглядатися.

Термін для подання пропозицій: до 01 квітня 2024 року.

Голосування за подані пропозиції відбудеться з 2 квітня 2024 року. Додаткова інформація щодо процедури голосування буде надана окремим повідомленням.

Перелік вулиць, які підлягають зміні назви:

с.Хрестівка
вул.Гагаріна
вул.Островського
вул.Першотравнева
вул.Пожарського

с.Долинське
вул.І.Кудрі
вул.Тюменська

с.Надеждівка
вул.8-го Березня
вул.Гагаріна