Голосування за надіслані назви

Дата: 01.10.2023 06:47

Хрестівська сільська військова адміністрація повідомляє:

30.09.2023 року завершилася процедура прийняття пропозицій щодо перейменування населеного пункту Надеждівка.

На сьогоднішній день на адресу Хрестівської сільської військової адміністрації надійшли пропозиції щодо назв: Надія, Надіївка.

З 01.10.2023 року Хрестівської сільської військовою адміністрацію оголошено голосування за надіслані назви, для вибору назви-переможця.

Назва яка набере найбільше голосів буде використана для перейменування населеного пункту.

Підтримати один з цих варіантів Ви можете відправивши лист на електронну адресу: ask.khrestivka@gmail.com з поміткою у темі листа «Перейменування» в письмовій формі (повинні бути зазначенні прізвище, ім’я, по батькові та адреса особи, яка їх надає (для юридичних осіб і органів самоорганізації із зазначенням їх найменування та місцезнаходження)

Голосування за назву будуть прийматися до 30.10 (включно).

З повагою Хрестівська СВА Чекаємо на ваші листи.