До уваги громадян

Дата: 08.01.2023 19:57

Сьогодні у Великоолександрівській громаді на міні, залишеній росіянами, підірвався місцевий житель.

З мінно-вибуховою травмою нижньої кінцівки його госпіталізувала “швидка”. Нині лікарі надають постраждалому необхідну медичну допомогу.

Херсонці, вкотре нагадую, що мінна небезпека на Херсонщині залишається надзвичайно високою! Будь ласка, не ігноруйте елементарні правила безпеки.

Пересувайтеся тільки тими маршрутами, які вже обстежили вибухотехніки. Не потрібно зараз відвідувати лісосмуги та місця, де перебували російські військові. ЦЕ НЕБЕЗПЕЧНО!

Якщо ви натрапили на вибухонебезпечний предмет, у жодному разі не чіпайте його. Повідомте про свою знахідку правоохоронців або рятувальників. Розкажіть про це своїм дітям.