З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

Дата: 06.01.2023 21:36

Шановні жителі Хрестівської громади! Фото без опису

Щиро вітаємо вас з Різдвом Христовим!

Це світле і радісне свято завжди дарує надію, добро, віру та витримку. Сьогодні, як і в інші дні минулого року, ми молимось, щоб Господь дав нам сили пройти жахливе випробування війною, наблизити нашу перемогу та звільнення нашої громади від окупантів.

Запалюючи різдвяну свічку, обов’язково подякуємо усім, хто зустрічає Святвечір далеко від дому зі зброєю в руках, і згадаємо тих, кого вже немає з нами. Саме завдяки нашим воїнам ми віримо, що світло подолає темну ніч і принесе нам довгоочікуваний мир!

Шановні земляки, щиро бажаємо вам міцного здоров’я, сімейної злагоди, любові, душевної рівноваги, щастя та благополуччя! Нехай Різдвяна зірка принесе у ваші душі спокій, у серця – надію, а в Україну – перемогу та мир!

Зі святом! З Різдвом Христовим!

З повагою Начальник Хрестівської сільської військової адміністрації

Скоробогатий Олександр Володимирович