Очільник Херсонської обласної військової адміністрації вручив почесні грамоти працівникам піротехнічних підрозділів ДСНС

Дата: 06.01.2023 21:29

Ярослав Янушевич очільник Херсонської обласної військової адміністрації вручив почесні грамоти працівникам піротехнічних підрозділів ДСНС.

Вручив почесні грамоти Херсонської обласної військової адміністрації та подяки працівникам піротехнічних підрозділів ДСНС з Херсонщини, Луганщини та Тернопільщини, які очищують наші території від вибухівки, залишеної російським ворогом, та відновлюють інфраструктурні об'єкти.

Праця цих фахівців - безцінна. Щодня вони ризикують найціннішим - життям, щоб ми могли спокійно ходити по рідній землі. Останніми днями рашисти обстрілюють пожежні частини, Герої-рятувальники гинуть на очах своїх колег, але ніхто з них не відмовляється від своєї благородної професії.

Мав честь бути присутнім на відкритті пожежних частин у Станіславі та Чорнобаївці. Вогнеборці налаштовані позитивно і попри все готові працювати для рідного краю.

Миру, міцного здоров'я і янгола-охоронця кожному з вас! Низький уклін за нашу безпеку!