ШАХРАЙ ГУДБАЙ: НЕ ПЕРЕХОДЬ ЗА ПОСИЛАННЯМ ВІД НЕЗНАЙОМЦІВ

Дата: 23.02.2022 11:23

Сьогодні нагадуємо, чому варто обачно ставитися до різних посилань, які можуть надходити у месенджерах.

Шахраї не лише телефонують, аби вивідати персональні дані, а й розсилають шкідливі посилання.

Що потрібно пам’ятати:

Не переходьте за посиланнями від незнайомців!

Якщо все ж необхідно перейти на сайт компанії, адресу якої ви отримали у посиланні, то краще введіть у пошуковій системі назву потрібного сайту і лише тоді переходьте на вебресурс.

Якщо навіть отримали посилання від друга, не поспішайте на нього клікати. Шахраї могли отримати доступ до його акаунта. Спершу зателефонуйте товаришу та запитайте, чи справді посилання від нього.

Шкідливе посилання шахраї можуть надіслати у:

• месенджер;
  • sms;

Навіщо шахраї розсилають шкідливі посилання?

Для зараження пристроїв вірусом або викрадення персональних даних, секретних карткових реквізитів для подальшого привласнення коштів.

Більше інформації на "Шахрай Гудбай".

Якщо потрапили до рук шахрая, телефонуйте на "гарячу лінію" Кіберполіції: 0 800 505 170