НОВА НАВЧАЛЬНА ПРОГРАМА "SKILLS LAB:LOCAL LEADERS" ДЛЯ МОЛОДІ

Дата: 21.02.2022 13:38

Хей, молодь! Маємо щось новеньке для тебе!
 Як гадаєш, чому деякі речі постійно змінюються? Громади та міста розвиваються, стають сильними та спроможними?
 Напевно тому, що за кожною зміною – стоїть конкретна людина, лідерка або лідер, які не чекають, а діють.

Якщо тобі є що сказати, ти хочеш побудувати свій покроковий план втілення сучасних змін для свого міста або громади та стати їх рушієм - гоу в команду молодіжного лідерства!

Нова навчальна програма “Skills Lab: Local Leaders” дає можливість:
 Знайти однодумців;
 Скласти чек-лист досягнення своїх цілей;
 Дізнатися про досвід інших дівчат та хлопців, які змогли вдосконалити місцеві громади;
 Отримати готові інструменти впливу на прийняття рішень в громадах, які допоможуть діяти вже зараз;
 Зафрендитись із молодіжними лідерами та лідерками зі всієї України;
 Дізнатись, хто може підтримати тебе та твою ідею;
 Дізнатись, що таке органи місцевого самоврядування, громадські організації та навіщо вони потрібні;
 Ознайомитись із поняттям “молодіжна політика” та зрозуміти, як ти можеш впливати на прийняття рішень.

Ця програма для тебе якщо:
 Тобі від 18 до 25 років;

Ти навчаєшся у закладах професійної (професійно-технічної) та вищої освіти;
Проживаєш на території Донецької, Луганської, Запорізької або Херсонської області;
Ти маєш велике бажання знайти можливості для розвитку своєї громади, втілити власні соціальні ініціативи та стати частиною позитивних змін!

Але і це ще не все
Учасниці та учасники, які пройдуть всю програму навчання та продемонструють вмотивованість - потраплять на стажування до іншої області! Впродовж десяти днів молодь на практиці прокачає свої нові скіли під наставництвом досвідчених громадських організацій та місцевої влади.

Реєструйся вже зараз ! Деталі та умови участі - за посиланням.

Не зволікай! Стань рушієм змін, до яких так прагнеш, а ми будемо поруч та доведемо, що тобі - все під силу

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).
 Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Украіїні, а також уряди Даніії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.