Хрестівська сільська військова адміністрація
Херсонська область, Каховський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

МІНЦИФРА ТА СООР УКРАЇНА ДАДУТЬ ВІДПОВІДІ НА ЗАПИТАННЯ ЩОДО КОРИСТУВАННЯ ЦИФРОВИМИ ПОСЛУГАМИ В ДІЇ ЛЮДЯМ ПОХИЛОГО ВІКУ

Дата: 21.02.2022 09:58
Кількість переглядів: 333

Мінцифра та COOP Україна дадуть відповіді на запитання щодо користування цифровими послугами в Дії людям похилого віку

17.02.2022 11:32:04

Мінцифра та COOP Україна дадуть відповіді на запитання щодо користування цифровими послугами в Дії людям похилого віку

    Мінцифра спільно з COOP Україна проводять декаду запитань і відповідей, під час якої інформуватимуть про те, як отримати кошти за вакцинацію онлайн у Дії та офлайн у відділеннях банків за програмою єПідтримка. А також деталі програми отримання людьми похилого віку 60+ смартфонів від держави; якими документами та послугами людям похилого віку можна скористатися онлайн у застосунку та на порталі Дія без відвідин установ.

    До 1 березня надсилайте свої запитання в соцмережі COOP Україна у Facebook чи Instagram. На початку березня очільник Мінцифри Михайло Федоров та керівник із розвитку електронних послуг у Мінцифрі Мстислав Банік дадуть детальні відповіді та алгоритм користування послугами.

    «‎Потяг цифровізації у 2022-му мчить на повну, і приємно, що Україна є прикладом у цьому та для багатьох країн світу. Водночас у населення виникають питання щодо нових можливостей, надійності цифрових документів та й елементарні — як із цим всім впоратися, здобути нові навички. Тож ми розпочинаємо цю інформаційну декаду та готові буди містком для діалогу»‎, — відзначив голова Правління Укркоопспілки (COOP Україна) Ілля Гороховський.

    «‎За два роки існування Дії ми запустили десятки нових революційних послуг. Найшвидшу реєстрацію бізнесу у світі, єМалятко, інноваційну для України та світу єПідтримку, реформу будівельної сфери. Стали першою країною у світі із цифровими паспортами. Але розуміємо, що рівень цифрової грамотності в частки населення потребує покращення, і є над чим працювати. Тому ми раді новим партнерам, які долучаються до Мінцифри та стають амбасадорами держави у смартфоні. Разом ми зможемо ще ефективніше поширювати корисну інформацію про нові цифрові продукти та навчати ними користуватися. Щоб дедалі більше українців отримували зручні сервіси»‎, — зазначив керівник із розвитку електронних послуг у Мінцифрі Мстислав Банік.

    Також ви можете проголосувати в застосунку Дія в розділі «Опитування»‎ за назву нової програми Президента України Володимира Зеленського, яка спрямована на забезпечення сучасними смартфонами людей похилого віку. Наразі запропоновані такі назви: Бабусяфон, Єдідусь та Єбабуся, єСмартфон.

    Дія — це новий рівень взаємодії держави та громадян: зручний і людяний. Усе дуже зручно та завжди під рукою у смартфоні.

    На порталі можна отримати онлайн 72 державні послуги, а в оновленому мобільному застосунку — доступ до 13 своїх цифрових документів та 15 послуг.

    Серед документів: ID-картка та закордонний біометричний паспорт, студентський квиток, посвідчення водія, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, страховий поліс транспортного засобу, податковий номер (РНОКПП), свідоцтво про народження, довідка переселенця (ВПО), а також COVID-сертифікати. Особливої уваги заслуговує революційна технологія Дія.Підпис — найзахищеніший електронний підпис просто у смартфоні.

    Система споживчої кооперації України входить до складу Міжнародного кооперативного альянсу (ICA), Європейської спільноти споживчих товариств — Euro COOP. В Україні підприємства та організації COOP розвивають, зокрема, освітні, інфраструктурні, соціальні напрямки, серед яких Університет третього віку Полтавського університету економіки і торгівлі (ПУЕТ) та інші.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень