ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ПРОЦЕДУРИ РОЗГЛЯДУ ТА ВРАХУВАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ГРОМАДСЬКОСТІ

Дата: 17.02.2022 15:15

ПОВІДОМЛЕННЯ

про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проєкті  містобудівної документації «Детальний план території , земельної ділянки площею 22,00 га , кадастровий номер 6525481100:02:001:0341, що перебуває в оренді підприємства для іншого сільськогосподарського використання, в тому числі розміщення споруд для обслуговування території ферми (для складування, скиртування і зберігання соломи, тимчасового складування і зберігання гною) за межами села Долинське на території Хрестівської сільської ради Херсонської області» оприлюднення проєкту містобудівної документації та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Детальний план території планується розробити з  метою упорядкування орендованої території для будівництва споруд та будівель (для зберігання соломи , тимчасового складування гною)  для обслуговування ферми, яка знаходиться в оренді ТОВ « Торговий дом « Долинское», з подальшим використанням, як добрива для власних потреб.

Прогнозовані правові наслідки розроблення містобудівної документації.

• Площа земельної ділянки сформована має кадастровий номер, зміни меж земельної ділянки не передбачається;
  • Ділянка розташована на нормативній відстані від населеного пункту більш 500 м.
  • Планується забудова на ділянці спорудами для  складування соломи та тимчасового складування гною (від діючої ферми) з подальшим використанням, як добрива для власних потреб.
  • Споруди для тимчасового складування гною протифільтраційними заходами та очистки стоків при складуванні;
  • Виконується помісячний моніторинг повітря, проб води, проб грунта для забезпечення екологічного стану навколишнього середовища;
  • В складі проекту ДПТ розробляється попередній розрахунок оцінки на довкілля.
  • Впорядкування плати земельного податку земельної ділянки;
  • Визначення містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки під будівництво споруд під складування соломи та тимчасового зберігання гною.

Прогнозовані наслідки для довкілля, у тому числі для здоров’я населення.

Санітарно-захисна зона від об`єкту проектування становить більш  500 м.

Додаткового впливу на населення не прогнозується, так як на даний час дані споруди знаходяться на території товарної ферми, проектом передбачається перенесення їх на нову ділянку, яка буде знаходиться ще на більший відстані від населеного пункту та облаштовано за всіма санітарними та екологічними нормами захисними спорудами.

Замовником проекту є:  Виконавчий комітет Хрестівської сільської ради об’єднаної територіальної громади.

Співзамовник : ТОВ « Торговий дом «Долинское».

Розробник проєкту – ФОП МОЛЧАНОВА І.А.

Ознайомитися з проєктом містобудівної документації можна з 17.02.2022р. по 18.03.2022р. у приміщенні Хрестівської  сільської ради за адресою: Херсонська область, Каховський (Чаплинський) район, с. Хрестівка, вул. Центральна, 34.

Хрестівська сільська рада– відповідальна за організацію розгляду пропозицій.

Пропозиції до проєкту містобудівної документації приймаються з 17.02.2022р. по 18.03.2022р. у приміщенні Хрестівській сільській раді за адресою: Херсонська область, Каховський (Чаплинський) район, с. Хрестівка, вул. Центральна, 34.

Анонімні пропозиції або подані після 18.03.2022р. не розглядаються.

Строк завершення розгляду пропозицій – 18.03.2022р.

Дане повідомлення є підставою для подання письмових пропозицій до проєкту містобудівної документації.

Громадські слухання проєкту відбудуться 10.03.2022р. об 10.00 год. у приміщенні Хрестівської сільської ради за адресою: Херсонська область, Каховський (Чаплинський) район, с. Хрестівка, вул. Центральна, 34.