ЩО ТАКЕ ДИСКРИМІНАЦІЇ, ЇЇ ФОРМИ ТА ЯК ЇХ РОЗПІЗНАТИ У ПОВСЯКДЕННОМУ ЖИТТІ

Дата: 08.02.2022 08:47

«За ініціативи Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та у співпраці з Представництвом Фонду імені  рідріха Еберта в Україні реалізований спільний відеопроект, що покликаний допомогти розібратися широкій аудиторії: ?  що таке дискримінації, її форми та як їх розпізнати у повсякденному житті.

Дискримінація – одне з низки явних і розповсюджених порушень прав і свобод людини. Підставою для вчинення  искримінаційних дій є стереотипи та упередження. Руйнуючи стереотипи, ми здобуваємо внутрішню свободу від укорінених штампів, хибних висновків і переконань, а також вчимося мислити критично, бути сучасними й по-новому бачити світ.

До Вашої уваги пропонується переглянути три серії відеопроекту: Пам’ятаймо, що плекаючи расові, етнічні, релігійні,  олітичні, мовні упередження та дискримінуючи інших, зазнати упередженого ставлення та постраждати від дискримінації може кожен».