У 2021 РОЦІ ДО БЮДЖЕТУ ХРЕСТІВСЬКОЇ ГРОМАДИ НАДІЙШЛО ПОНАД 5 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ ЄДИНОГО ПОДАТКУ

Дата: 31.01.2022 15:59

Одним із вагомих джерел доходів місцевих бюджетів є надходження від єдиного податку. Як повідомили у відділі координації та моніторингу доходів бюджету Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, торік завдяки платникам, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, до місцевого бюджету Хрестівської територіальної громади надійшло понад 5 млн гривень, що становить 17,3 % від загальних надходжень. У порівнянні з показниками позаминулого року загальна сума платежу зросла майже на 630 тис. гривень.

Відповідно до Бюджетного кодексу України єдиний податок у повному обсязі надходить безпосередньо до місцевих бюджетів. Отже, платники спрямовують свої податки на потреби, розвиток та благоустрій власної громади. Саме тому податківці закликають громадян з відповідальністю та розумінням ставитися до своїх зобов’язань, сплачувати податки у встановлені терміни, що забезпечить рівномірне і своєчасне наповнення дохідної частини бюджету.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX».

Пресслужба Головного управління

ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі