МАЙСТЕР-КЛАС ДЛЯ ПЕДАГОГІВ "ЕКСПЕРЕМЕНТУВАННЯ З РІЗНИМИ МАТЕРІАЛАМИ"

Дата: 25.01.2022 09:56

Вмійте щодня відкривати перед дитиною щось нове, і відкривати так,  щоб навколишній світ заграв перед нею всіма барвами веселки.

Завжди залишайте щось недоказане, щоб дитині не раз хотілося повернутися до того, про що вона дізналася”

В.Сухомлинський

Продемонструвала педагогам ЗДО «Калинка» вихователь Інна Колька проведення деяких видів експерименту з папером, водою, піском, льодом, магнітом в театралізованій формі з дітьми дошкільного віку.

Сьогодні у формі казки, вихователь ЗДО «Калинка» Інна Колька продемонструвала педагогам деякі види експериментування з різними матеріалами, які можуть бути використані в роботі з дітьми. Чому саме в формі казки?Тому що ця цікава та захоплююча форма роботи з дітьми невимушено проводить їх у світ пізнання та елементарних дослідів. Сюжет казки має повчальний і зрозумілий зміст, який подобається дітям. Розкрила його, використавши вид театру «Театральний фартушок» - «Подорож каченяти, або світ за межами пташиного двору».

Захід проведено 24 січня 2022 року педагогами Надеждівського ЗДО «Калинка».