ВІТАННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ З ВОДОХРЕЩЕМ

Дата: 19.01.2022 07:30

Привітання міського голови з Водохрещем

Шановні жителі Хрестівської громади!

Прийміть мої щирі вітання і сердечні побажання з нагоди свята Водохреща!
З давніх-давен це велике свято було для українського народу джерелом світлої радості, очищення душі, зміцнення віри в перемогу добра і сподівань на краще майбутнє.
Цього дня на спомин про хрещення Ісуса Христа у водах Йорданських, у храмах відбуваються святкові богослужіння, а потім хрестом і молитвою освячують найближчі річки, озера та криниці. Відтак вода в них стає цілющою і цілий рік дарує людям здоров'я й наснагу, захищає від лиха, наповнює життєдайною енергією.
У цей величний день щиро бажаю, щоб свята вода, благословенна самим Господом, зцілила кожного із нас, і ми зуміли очистити свої серця від усього недоброго, і наповнили їх любов'ю, миром та великим бажанням бути гідними громадянами нашої славної держави, ім'я якій Україна.
Бажаю кожному з вас міцного здоров'я, сімейного щастя, благополуччя, яскравого і теплого сонця, якщо не на небосхилі, то в душах і серцях! І хай чудо Водохреща надихає всіх на добрі та праведні справи.
                                             Щедрого і радісного свята!

Голова Хрестівської сільської ради                                      Сергій ХІЛЬЧЕНКО