Хрестівська сільська військова адміністрація

ЗВІТ ДЕПУТАТА VIII СКЛИКАННЯ ХРЕСТІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ГРАБАРЬ ОЛЕНИ ВОЛОДИМИРІВНИ ПРО РОБОТУ ЗА 2021 РІК

Дата: 17.01.2022 11:33

Обрана депутатом Хрестівської сільської ради, виборчий округ № 1.
Під час здійснення своїх депутатських повноважень керувалася Конституцією України, законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», іншими державними нормативно-правовими актами та Регламентом Хрестівської сільської ради.

Вхожу до складу постійної комісії  з питань охорони здоров'я, соціального захисту, освіти, культури, молоді та спорту.

З моменту набуття повноважень працюю над виконанням своїх депутатських обов’язків.

Протягом звітного періоду постійно відвідувала  сесії  сільської ради та засідання постійної комісії. Брала участь в обговоренні  нагальних питань. При ухваленні рішень завжди враховувала  думку виборців і користь від цих рішень для життєдіяльності села, захист інтересів громадян та виконання доручень виборців у межах моїх депутатських повноважень.

Як   депутат сільської ради беру активну участь в громадському житті села та заходах по благоустрою території, допомагала в проведенні урочистостей.
Постійно підтримую зв’язки з виборцями. У 2021 році до мене надходили усні звернення з питань надання матеріальної допомоги на лікування, вирішення земельних питань, питань добросусідства. У міру своїх можливостей  намагалася надати допомогу у вирішенні питань.

У своїй роботі керуюся принципами людяності, взаємоповаги та чесності. Вважаю, що  вміння слухати людей, розуміти їх турботи, мати сили і бажання допомагати – це головна життєва  істина. Підбиваючи підсумки звітного періоду, можу стверджувати, що активна і небайдужа участь кожного  мешканця у  житті громади  вестиме нас до нових і відчутних здобутків. Сподіваюся, що очікування політичні і економічні  зміни у державі приведуть до  покращення життя у  Хрестівській об’єднаній територіальній громаді.