ЗВІТ ДЕПУТАТА VIII СКЛИКАННЯ ХРЕСТІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ МАСАЛОВОЇ ЛЮДМИЛИ ВІТАЛІЇВНИ ПРО РОБОТУ ЗА 2021 РІК

Дата: 17.01.2022 08:44

У відповідності до статті 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» представляю свій звіт, як депутата Хрестівської сільської ради VIІI  скликання про роботу за 2021 рік.

З моменту обрання і по теперішній час виконую депутатський обов'язок, беру участь в сесіях сільської ради, засіданнях постійної комісії з питань охорони здоров'я, соціального захисту, освіти, культури, молоді та спорту.

Основні напрямки моєї діяльності це освіта та культура. Розвиток культури в селі є одним з якісних показників соціально – економічного розвитку громади поруч з освітою. Вважаю, що залучення жителів до культурних і масових заходів в селі сприяє збереженню національних традицій, розвитку патріотизму і згуртованості громади.

Протягом першого року моєї депутатської діяльності було проведено значний обсяг робіт, а саме :

•  Приймала участь в заходах по благоустрою села.

•  Приймала активну участь в усіх культурно-масових заходах.

•  За моєї ініціативи та спонсорської допомоги депутата Хрестівської сільської ради Ракібова Уммата Ансаровича, до дня Захисту дітей в будинок культури були придбані дитячі футболки патріотичного характеру в кількості 31шт.

• За моїм зверненням до депутата Херсонської обласної ради Микитюка Дениса, в будинок культури було придбано ноутбук.

•  За підтримки ТОВ ТД Долинське мною були змайстровані столи для дозвілля та відпочинку односельців на свята. Також власноруч зробила  інтер'єрний куточок в БК.

• Спільно з адміністрацією будинку культури організували свято дня Незалежності України та приготування святкового кулішу.

•  Організувала зустріч фермерів, одноосібників з директоркою БК для допомоги в придбанні фотозони в будинок культури.

•  Попереду в мене плани  для дитячого садочка та школи, і в цьому році сподіваюсь все вийде.

Дякую односельцям, які займають активну позицію в розвитку нашого села, які вносять свої пропозиції і допомагають їх реалізовувати.

Глибокі слова подяки хочу висловити людям, які мене підтримали на виборах. В подальшому буду робити все від мене залежне, щоб виправдати вашу довіру.