ЗВІТ ДЕПУТАТА VIII СКЛИКАННЯ ХРЕСТІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ КВЯТКОВСЬКОГО АНАТОЛІЯ ВІКТОРОВИЧА ПРО РОБОТУ ЗА 2021 РІК

Дата: 17.01.2022 08:38

Обраний депутатом Хрестівської територіальної громади по виборчому округу №6 с. Новонаталівка.

Під час здійснення своїх депутатських повноважень керуюся Конституцією України ,законами України «Про місцеве самоврядування в Україні» , «Про статус депутатів місцевих рад», іншими державними нормативно-правовими актами та регламентом сільської ради.

Протягом звітного періоду постійно відвідував сесії сільської ради ,як член постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету, оподаткування та соціально-економічного розвитку, безпосередньо вивчав усі питання та приймав активну участь в обговоренні питань, які виносилися на розгляд сесії.

Моя діяльність, як депутата Хрестівської  сільської ради, спрямована на захист інтересів жителів нашої громади і, в першу чергу, жителів села Новонаталівка ,та виконання їх доручень у межах депутатських повноважень.

Протягом звітного періоду подавав депутатські звернення ,а саме:

Про фінансову підтримку, або реорганізацію КП «АКВА-2007» в зв’язку з неможливістю надавати послугу по водозабезпеченню жителів с.Новонаталівка питною водою , яка і так подається 30-50 хвилин протягом суток.

Про перегляд договору з підприємством  «Північ Транс Бут» ,який розглядався на виконкомі сільської ради, але на сесію це питання не виносилося /згідно договору, який не оприлюднено, і я його в очі не бачив, зі слів старости підприємство повинно розібрати залишки ферм в с.Наталівка та с .Новонаталівка , очистити від сміття місця після вивозу щебня, очистити територію в центрі села і надати саджанці дерев для висадки та перерахувати на КП «АКВА-2007» 250 000 гривень/На даний час щебінь майже весь вивезено, території не прибрані, перераховано КП «АКВА-2007» 150 000 гривень.

Про приведення до належного стану дороги, що з’єднують с.Новонаталівка та с. Шевченко з адміністративним центром громади в с. Хрестівка.

Відновлення автобусного маршруту «Шевченко-Херсон АВ» рейси №2221/2222 та 2223/2224.

Приймав участь у всіх зборах та заходах, які проводилися на території села Новонаталівка

разом зі старостою села Довгою Т.В., а саме:

Організація та вивіз сміття та бур’яну з території школи та дитячого садка;

Благоустрій в центрі села, біля пам’ятника, центральному кладовищі;

Впорядкування площі біля будинку культури, реконструкція декоративної огорожі ,збирання лавочок;

Організація та участь в ремонті даху на будинку культури;

Приймав участь в ремонті поривів на центральній водомережі.

У своїй роботі керуюся принципами людяності, взаємоповаги та чесності .Щоб зробити життя в селі кращим, нам всім жителям села потрібно чути один одного, об’єднатися для вирішення поставленої мети.Без фінансування на розвиток села з бюджету сільської ради, передвиборчі обіцянки важко виконати, а за кошти ГО «Новонаталівська громада», завдячуючи керівнику ТД «Долинське» Хвостову Володимиру Вікторовичу, фінансування іде на розвиток та фінансову підтримку школи, дитячого садочка , будинку культури,ФПу, сільської ради, за що я їм дуже вдячний. Адже бюджету Хрестівської сільської ради вистачає лише на захищені статті.

Депутат сільської ради   А.В.Квятковський.