ПРОЕКТ "НОУТБУК КОЖНОМУ ВЧИТЕЛЮ"

Дата: 23.12.2021 20:33

В умовах карантину та дистанційного навчання без якісного комп’ютерного обладнання – ніяк. Тому зараз держава створює умови, щоб освітній процес був сучасним і зручним! 21 грудня лептопи представникам 15 громад урочисто вручили голова Херсонської облдержадміністрації Геннадій Лагута, народний депутат Сергій Козир, перший заступник голови Херсонської райради Юрій Соболевський та заступник голови райради Юрій Власов. Хрестівський ліцей отримав 7 ноутбуків. Дякуючи за гарний новорічний подарунок вчителям, директор Хрестівського ліцею Світлана Вишневецька зауважила: «Сьогодні інтеграція цифрової культури в закладах освіти стає центральною, стратегічної і фундаментальною частиною освітнього процесу. Пандемія дуже змінила освітній процес, уроки з класів перейшли в Zoom-конференції. Однак, на жаль, не всі вчителі мали технічну змогу працювати в такому форматі. І завдяки проєкту «Ноутбук кожному вчителю» тепер наші вчителі зроблять навчання більш цікавим, більш доступним, воно стане сучасним. Адже електронні журнали й щоденники, онлайн-презетанції і конференції — все це майбутнє освіти. І питання технічного забезпечення – це не розкіш, а базова необхідність для роботи сучасного вчителя».

Джерело: https://hrestivska.edu.ks.ua/proiekt-noutbuk-kozhnomu-vchyteliu/