НОВИЙ ОСВІТНІЙ СЕРІАЛ "ЯК ГРОМАДІ СТАТИ ЦИФРОВОЮ"

Дата: 30.07.2021 16:25

Як громаді стати цифровою (Кропивницька міська рада)

На онлайн-платформі кожен громадянин може безкоштовно опанувати цифрові навички за новим сучасним форматом - освітні серіали. Наразі, на платформі доступний новий онлайн серіал "Як громаді стати цифровою" (https://osvita.diia.gov.ua/courses/digital-communities). Серіал призначений для публічних службовців, яким не байдужий розвиток ІТ у своїй громаді. Слухачі отримають покрокові ініструкції та рекомендації, як побудувати  присутність громади в мережі та налагодити робочі процеси онлайн. Курс складається з 8 відео з вичерпною інформацією про аспекти цифровізації на рівні територіальної громади. Та допоможе систематизувати знання з цифрової трансформації та сформувати фундамент для подальших дій. У результаті проходження навчання учасники отримають сертифікат із зазначенням кредитів обсягом 0,2 ЄКТС.